مجری سابق تلویزیون: فراموش نشده ام!

الهام صفوی زاده از مجریان قدیمی تلویزیون که سال هاست در قاب تلویزیون دیده نمی شود، با اعتقاد بر اینکه فراموش نشده است، می گوید: هنوز هم پیشنهادهایی برای اجرا دارم اما مطابق سلیقه ام نیستند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛‌ الهام صفوی زاده از مجریان قدیمی تلویزیون در پاسخ به اینکه آیا پیشنهادهایی برای اجرا در تلویزیون به او می‌شود، گفت:

در یک سری حوزه‌هایی پیشنهادهایی شده که راستش خیلی دوست نداشتم و ترجیح دادم فعلا دور باشم و کار نکنم.

خودم هم این روزها خیلی حوصله کار کردن ندارم و ترجیح می دهم دور باشم. راستش حضور دوباره ام در تلویزیون و رادیو مثل سابق به همه چیز بستگی دارد. اول از همه حال خودم و بعد برنامه‌هایی که پیشنهاد می‌شود. خلاصه همه چیز دخیل است. نمی‌دانم در آینده چه پیش آید اما هر چه پیش آید، خوش آید.

آیا مجری سابق، جزو فراموش شده‌های تلویزیون شده است؟

نمی‌شود گفت که فراموش شده‌ام چون مخاطبان ما مخاطبان دیگری هستند و همیشه ما را دنبال می‌کنند و ما هم خیلی دوستشان داریم اما هستند کسانی که بسیار جوانند و اصلا ما را در آن دورانی که همیشه حضور داشتیم ندیده‌اند. به هر حال ما برای همه احترام قائلیم و فرقی نمی‌کند.

دوره‌ای برای ما بسیار شلوغ بود ولی حالا دیگر اینطور نیست. مهم اتفاقی بود که افتاد. وقتی آدم پیوندی با مردمش برقرار می‌کند آن پیوند قلبی است و هیچ گاه از بین نمی‌رود.

پیشنهاد به مدیران سازمان صداوسیما در حوزه اجراهای تلویزیونی برای ساخت برنامه های با کیفیت تر 

فکر می‌کنم الان نسبت به یکی دو سال اخیر اجراهای تلویزیون کمی بهتر شده اند. یکی دو سال پیش شرایط اجرا در تلویزیون خیلی جالب نبود ولی مدتی است گویا کمی بهتر شده و سلیقه مردم دستشان آمده است.

به هر حال مهم مردم هستند که چه چیزی را دوست داشته باشند.

کسی که کاری مثل بازیگری، مجری‌گری یا تهیه کنندگی را انتخاب می‌کند با آن شغل زندگی می‌کند و فقط برای گذران عمرش نیست. امیدواریم دیگران هم به این مدل زندگی افراد احترام بگذارند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!