محمود پاک نیت: ۴ سریال آماده پخش دارم

محمود پاک نیت گفت: ۴ سریال آماده پخش برای صداوسیما دارم که قابل رقابت با شبکه نمایش خانگی است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ محمود پاک نیت در رابطه با فعالیت‌های این روزهای خود اظهار کرد:

۷ ماه است که هیچ کاری نکرده‌ام، چراکه پس از بازی در ۴ سریال پی در پی در دوره کرونا دیگر خسته شده بودم.

سریال های «سنجرخان»، «جشن سربرون» و «گیلدخت»

داستان سریال سنجرخان مربوط به زمان حکومت احمدشاه است. سنجر خان در آن دوره از مبارزان سنندج بوده. یک نفر به نام شریف‌الدوله مامور می‌شود که از تهران به سنندج برود و همه آن‌ها را قلع و قم کند که آن شخصیت را من بازی کرده‌ام.

داستان سریال جشن سربرون مربوط به زمان حکومت مظفرالدین شاه است که حول محور استان فارس رخ می‌دهد و بنده نقش فتح‌الله خان، والی فارس را ایفا می‌کنم که آن هم یک شخصیت منفی است.

داستان سریال گیلدخت نیز مربوط به زمان مظفرالدین شاه است که بنده در آن نقش یک خان شمالی را ایفا کرده‌ام و اثر بسیار خوبی است. سریال تب و تاب نیز در رابطه با مسائل روز جامعه است.

تلاش صداوسیما برای رقابت با آثار شبکه نمایش خانگی

کارهای «سنجرخان»، «گیلدخت»، «جشن سربرون» و «تب و تاب» که برای شبکه‌های دو، سه سیما و سیمافیلم تولید شده واقعا آثار خوبی بوده است.

من از پیشنهادهای همکاری سعی کرده‌ام آن‌هایی را برگزینم که مورد پسندم بوده و معتقدم که این آثار، آثار خوب و قابل رقابتی با نمایش خانگی خواهد بود.

با این حال معتقدم که شبکه نمایش خانگی جای خود را میان مخاطبان باز کرده و اکثر مردم آثار نمایش خانگی را دنبال و تماشا می‌کنند.

علت نیز این است که قصه‌هایی که ساخته می‌شود قصه‌های بسیار خوبی است و فضای آن از صداوسیما بازتر است. بنابراین به نظرم کارهایی که تولید می‌شود از آثار صداوسیما بهتر می‌شود.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!