سعید امیرسلیمانی: به کمند گفتم نقش «آذر» را بازی کند

بازیگر سریال «هزاردستان» گفت: روزی که کار «پدرسالار» توسط مرحوم خواجویی به کمند پیشنهاد شد، دست او برای انتخاب باز گذاشته شده بود و او می‌توانست اجرای نقش هرکدام از عروس‌ها یا دخترها را برعهده گیرد و من گفتم «آذر» را بازی کن.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایرنا؛ سعید امیرسلیمانی در توضیح حال و هوای این روزهای خود، ابراز کرد: از اسفند سال پیش که ساخت ایران ۳ (بهمن گودرزی ۱۴۰۰) را به اتمام رساندم و کلبه عمو پورنگ را داشتم و دوره ای با ایرج راد تئاتری را برگزار کردیم، دیگر کار نکرده‌ام.

البته چندین کار پس از آن پیشنهاد شد اما سنم به جایی رسیده است که دیگر هرکاری را نمی توانم انجام بدهم؛ حتی کاری ۷ ماهه در خارج از تهران پیشنهاد شد که بچه هایم نگذاشتند بروم و در روزهای اخیر پیشنهاد تئاتری را داشتم که نپذیرفتم.

امروز طولانی بودن نقش برای من اصلا اهمیتی ندارد

امروز طولانی بودن نقش برای من در سن و سالی که هستم اصلا اهمیتی ندارد. مثلا این که به من بگویند یک نقش اول برای تو داریم، برایم ناراحت کننده است اما این که بگویند نقشی داریم که ۶ یا هفت سکانس بیشتر نیست اما نقشی است که کسی جز شما نمی تواند بازی کند، برایم بسیار جذاب است.

درخشش کمند در سریال پدرسالار شانس بود

در بعضی ژانرها سپند خیلی خوب است مخصوصا این که سپند یک طنز ریز خاص دارد و اگر نقش این طنز بالقوه را بطلبد، سپند شاهکار است اما کمند هم ریزه کاری هایی مخصوص خودش را دارد که اگر نقش با این ویژگی اش همخوان باشد می درخشد؛ بنابراین نمی توانیم بگوییم یکی از آن دو بر دیگری برتری دارد.

روزی که کار پدرسالار به کمند پیشنهاد شد توسط مرحوم خواجویی دست او برای انتخاب باز گذاشته شده بود و او می توانست اجرای نقش هرکدام از عروس ها یا دخترها را برعهده گیرد و من گفتم آذر را بازی کن.

کمند سراسیمه شد و گفت برای این نقش باید با عمو کشاورز دهن به دهن شوم و من گفتم این نقش است و اگر از من مشورت می خواهی من آذر را توصیه می کنم.

کمند شانسی که نصیبش شده بود را برداشت و درخشید. ولی سپند در مجموعه نرگس خوب بود و یا در تله تئاترهایی که تلویزیون می گذاشت و حضور داشت هم خوب بود اما سپند تا کنون آن شانسی که نقشی که به او بخورد و بتواند خود را آنگونه که هست نشان بدهد، نداشته است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!