رویگری: بازنشستگی مرگ یک بازیگر است؛ امیدوارم بار دیگر جلوی دوربین بروم

رضا رویگری: در حال حاضر پیشنهاد خاصی ندارم و این به خاطر آن است که همه فکر می‌کنند رضا رویگری دیگر توان هیچ کاری را ندارد اما اینطور نیست و من همچنان برای بازیگری بی تابم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ رضا رویگری پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

در حال حاضر پیشنهاد خاصی ندارم و این به خاطر آن است که همه فکر می‌کنند رضا رویگری دیگر توان هیچ کاری را ندارد اما اینطور نیست و من همچنان برای بازیگری بی تابم.

شاید همه فکر کنند که به دلیل شرایط جسمانی نمی‌توانم در کاری حضور داشته باشم، طبیعتا از پس نقش‌های پرتحرک بر نمی‌آیم اما طبعا در آثار نقش‌های کم تحرکی هم وجود دارد که هنوز می‌توانم با قدرت در آنها بازی کنم.

کاملا آماده بازیگری هستم

من کاملا آماده هستم که اگر پیشنهادی بود قبول کنم، هرچند همین حضور کوتاه هم برایم سخت است و باید به سختی از پس نقش برآیم ولی در دلم شوق و شوری دارم که قابل وصف نیست و هیچوقت نمی خواهم از بازیگری بازنشسته شوم.

بازیگری مثل یک جادو است، تا وقتی که به نوعی درگیر آن نشده باشید نمی‌توانید درک کنید که چه بلایی سر شما می‌آورد، فارغ از شهرت و شناخت بین مردم که به نظرم با محبوبیت به دست می آید نه تنها شهرت، بازیگری یک اتفاق بزرگ در روح و جان شما بر جای می گذارد که هیچ چیز توان برابری با آن را ندارد.

بازیگر نمیتواند برای خودش بازنشستگی را تصور کند

آنچه مشخص است اینکه وقتی شما یک بار جلوی دوربین بروید یا بازی در تئاتر و تلویزیون را تجربه کنید دیگر نمی توانید از آن جدا شوید، هرچند بازیگری به جز عده ای خاص برای درآمدزایی به درد نمی خورد اما وقتی آلوده به این هنر می شوید گاها قید پول را می‌زنید تا بتوانید یک کاراکتر را زندگی کنید.

بازیگری یک شور بی انتها است، به نظر من اشتیاقش از کارگردانی یا سایر بخش های سینما بیشتر است، هر بار که در قامت یک نقش در می آیید همه چیز را فراموش کرده و زندگی او را بازی می کنید، وقتی سالها در نقش‌های مختلف حضور پیدا می کنید دیگر فاصله گرفتن از این فضا و بازیگری ناممکن می شود.

مهم این است که به من احترام گذاشته شود، اینکه دیده شوم و همچنان مثل یک بازیگر با من برخورد شود، این از هر قرارداد و پولی ارزشمندتر است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!