پری امیرحمزه هنوز چشم انتظار امین تارخ

هنوز پری امیرحمزه بی‌خبر از همه جا، دست به دعا دارد تا امین تارخ که دامادش است، دامادش سلامت از تخت بیمارستان بلند شود!

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ ساعتی قبل خبر درگذشت امین تارخ‌، هنرمند مطرح کشورمان توسط فرزندش تایید شد و جامعه هنری و علاقمندان به این بازیگر را در سوگ عمیقی فرو برد.

پری امیرحمزه، هنرمند پیشکسوت کشورمان که نسبت خویشاوندی نزدیکی با امین تارخ دارد، هنوز از فوت دامادش بی‌خبر است و با تمام وجود برایش دعا می‌کند که حالش خوب شود.

به محض اینکه گوشی تلفن را برمی‌دارد، بدون آنکه منتظر پاسخی از آن سوی خط باشد، با کلامی که نگرانی و انتظار در آن موج می‌زند، می‌گوید: «الو منصوره جان (دخترش) تویی … چی شده … چرا هیچکس جواب مرا نمیده؟؟؟؟؟»

با لحنی که تلاش می‌کنیم تلخی را در آن به حداقل برسانیم، به او اعلام می‌کنیم که قصد داشته‌ایم حالش را بپرسیم؛ با این تردید در ذهنمان که آیا خبر دارد یا خیر؟

او درمورد حال امین تارخ می‌گوید: تا دیشب آخرین خبری که از دامادم داشتم این بود که متاسفانه در کما هستند و دستگاه به ایشان وصل است.

آقای تارخ چند روز پیش به دلیل مشکل قلبی به بیمارستان رفت و من همچنان برایش دعا می‌کنم که حالش خوب شود شما هم برایش دعا کنید … لطفا …»

از صبح هرچه با دخترم و فرزندش تماس می‌گیرم هیچکس جواب مرا نمی دهد و من نگرانم.

باور کنید حال خود من از آقای تارخ بدتر است و از صبح هم این نگرانی حال مرا بدتر کرده است. امیدوارم خیر باشد. نمی‌دانم واقعا الان سلامتی ایشان در چه حدی است اما برایش دعا می کنم.

توصیف پری امیرحمزه از امین تارخ

امین تارخ صد درصد، آدم بزرگی است و باعث افتخارم است که سال‌ها داماد بنده است. ایشان سال‌های سال در عرصه‌های مختلف سینما، تئاتر و تلویزیون این مملکت زحمت کشیده و به همین جایگاهی رسیده که اکنون برایش فقط آرزوی خیر و سلامتی دارم. همین تمام …

به گزارش ستاره ها، امین تارخ، بازیگر باسابقه کشورمان ساعتی قبل در سن ۶۹ سالگی از دنیا رفت. تارخ طی چند روز گذشته به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شد و امروز دوم مهر ماه دار فانی را وداع گفت.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!