آقاجانی: هیچ بازیگری دلش نمی‌خواهد کم‌کار باشد

صفا آقاجانی: هیچ بازیگری دلش نمی‌خواهد کم کار باشد، اما وقتی پیشنهادات کمی ارائه می شود و بسیاری از آنها هم از لحاظ فیلمنامه ضعیف هستند مجبور به کم کاری می‌شویم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛‌ صفا آقاجانی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

در حال حاضر مشغول بازی در سریال «مستوران» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و مسعود آب‌پرور هستم و به احتمال فراوان تا پایان تابستان مشغول این پروژه هستم.

این سریال به بازه زمانی خاصی نمی پردازد اما از لحاظ حال و هوا تاریخی است و وجوه فانتزی آن باعث تفاوت این اثر نسبت به سایر آثاری می شود که در این زمینه ساخته شده اند.

نقشم در مستوران نسبت به کارهایی که تاکنون کرده ام تفاوت بسیاری دارد، به نظرم مخاطبان تلویزیون با این سریال ارتباط خوبی برقرار خواهند کرد. درباره نقش خودم هم همه چیز را همواره به مخاطبان می سپارم و برایم مهم است که آنها چه نظری داشته باشند.

به هر قیمتی نمی خواهم بازیگری را ادامه دهم

طبیعتا پیشنهاد بازیگری کم است که من هم کم کار هستم، هیچ بازیگری دلش نمی‌خواهد کم کار باشد، اما وقتی پیشنهادات کمی ارائه می شود و بسیاری از آنها هم از لحاظ فیلمنامه ضعیف هستند.

این روزها بسیاری از پیشنهادات به این صورت است که می‌خواهند من با دستمزد ۱۰ سال قبل بازی کنم، من هیچگاه این شرایط را نمی پذیرم و ترجیح می دهم گاها کار نکنم، از سویی هیچگاه بازیگری نبودم که در هر کاری بازی کنم و این روزها هم شرایط تغییر نکرده و باید کیفیت اثر و سپس دستمزد معقولی وجود داشته باشد تا آن را بپذیرم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!