کی‌روش تیم جام جهانی را انتخاب کرد!

کارلوس کی‌روش بازیکنانی را برای اردوی اتریش برگزیده که به احتمال بسیار زیاد همین گروه منهای یک دروازه‌بان، در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور خواهند داشت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ برخلاف جام‌های جهانی گذشته، تیم‌های ملی می‌توانند ۲۶ بازیکن را به جام جهانی ببرند.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز برای نخستین بار فهرست بازیکنان مدنظر خود را اعلام کرد و ۲۷ بازیکن برای حضور در اردوی اتریش به صف شدند.

انتخاب این تعداد بازیکن در آخرین پنجره بازی‌های ملی به این معنی است که کی‌روش به جز چهار دروازه‌بانی که یکی از آن‌ها را قبل از جام جهانی خط خواهد زد، ۲۶ بازیکن دیگر خود را برگزیده و در دو بازی با اروگوئه و سنگال روی درک بهتر بازیکنان و کادر فنی از همدیگر کار خواهد کرد و به نظر می‌رسد این ۲۷ بازیکن فهرست نهایی سرمربی برای حضور در قطر خواهد بود.

البته این احتمال که در یک ماه و نیم باقی مانده بازیکنی در ایران یا در خارج از کشور درخشش چشم‌گیری داشته باشد یا بازیکنی از فهرست کنونی مصدوم شود و نفرات جدیدی به تیم ملی راه یابد وجود دارد.

با این حال نکته مهمی که به چشم می‌آید، انتخاب ترکیب اصلی تیم ملی ایران از دل این فهرست ۲۷ نفره است که کارلوس کی‌روش پیش از این هم چندین سال با آن‌ها بازی کرده و به نوعی می‌توان گفت با آن‌ها حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ قطر را تجربه کرده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!