«مازیار لرستانی» در مسیر احراز هویت جدید

بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون می‌گوید که بازگشتِ او به فضایِ سینما و تلویزیون و هر مدیومِ دیگر، منوط به گذراندن مراحل احراز قانونی هویت جدیدش دارد و به محض گرفتن مجوز مجدداً شروع به کار خواهد کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تسنیم؛ بازیگر و کارگردان نام‌آشنای سینما و تلویزیون، این روزها مراحل قانونی و حقوقیِ تغییر هویتش را می‌گذراند اما در این میان سؤالات مختلفی مطرح می‌شود که مازیار (شهره) لرستانی چه زمانی به صحنه هنر هفتم برخواهد گشت؟

درست چند روز بعد از اعلام رسمی خبر تغییر هویت او، شایعاتی از بایگانی شدن آثارش در تلویزیون مطرح شد که در جریان پیگیری‌های صورت گرفته از تلویزیون مشخص شد که این اخبار کذب بوده و تصمیمی برای بایگانی شدن آثار لرستانی اتخاذ نشده است.

نزدیک به دو ماه از آن روزها می‌گذرد و لرستانی در این ایام مورد توجه مردم و هنرمندان قرار داشته است.

او چندی پیش در صفحه مجازی خود با نمایش تصویری از برگه آزمایش اش، از شروعِ هرمون‌تراپی خود خبر داد و روز گذشته هم با ارسال ویدیویی روز ملی سینما را به هنرمندان ایران تبریک گفت.

این بازیگر درباره بازگشتش به سینما و تلویزیون با هویتِ جدید، می‌گوید:‌

هیچ ممنوعیت و منع قانونی برای ادامه کار ندارم و  منتظرِ احراز قانونی هویت جدید هستم و به محضِ گرفتن مجوز، ان‌شاءالله دوباره کار خواهم کرد. هیچ مشکلی هم در این زمینه وجود ندارد.

شهره لرستانی از بازیگران نامدار سینما و تلویزیون ایران چندی پیش، پس از طی مراحل قانونی و شرعی از سابقه زنانه خود به مازیار لرستانی تغییر هویت و جنسیت داد.

اتفاقی که هر چند پیش از آن در تاریخ ایران نمونه و مصداق داشته اما طرح شدن این رویداد درباره یک شخصیت مشهور و معروف فرهنگی بازخورد بسیار بیشتری در فضای مجازی و حقیقی ایران داشت.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!