بازیگر خارجی «گاندو» و «زیرخاکی» در سریال جدید «شهباز»+ عکس

به تازگی دو بازیگر جدید به نام‌های فیلیپ ساپر کین در نقش رودی و یوفی تیان در نقش وانگ به جمع بازیگران سریال «شهباز» اضافه شدند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روابط عمومی معاونت سیما؛ به تازگی دو بازیگر جدید به نام‌های فیلیپ ساپر کین در نقش رودی و یوفی تیان در نقش وانگ به جمع بازیگران سریال «شهباز» اضافه شدند.

این سریال به نویسندگی مینا خدیوی در ژانر پلیسی معمایی با موضوع فضای مجازی و پلیس سایبری است که هم اکنون عوامل تولید این سریال در لوکیشن شهربازی ارم مشغول تصویربرداری هستند.

سریال «شهباز» که تاکنون ۸۰ درصد آن به کارگردانی حمیدرضا لوافی و تهیه‌کنندگی امیرحسین آشتیانی‌پور و مهدی علینقی‌پور تصویربرداری شده است، به تازگی دو بازیگر جدید به نام‌های فیلیپ ساپر کین در نقش رودی و یوفی تیان در نقش وانگ به جمع بازیگران این سریال اضافه شدند.

فیلیپ ساپر کین پیش از این در سریال‌هایی نظیر «نفوذ»، «زیرخاکی» و «گاندو» حضور داشت اما یوفی تیان که ملیت چینی دارد برای نخستین بار در سریالی ایرانی ایفای نقش می‌کند.

آرش مجیدی، رضا داودنژاد، علیرضا آرا، میلاد میرزایی، مهدخت مولایی، فاطیما بهارمست، غزال نظر، مریم سرمدی، رحمان باقریان، سیروس همتی، پاوان افسر، سیامک اشعریون و مهسا باقری و … در این سریال نقش آفرینی می‌کنند.

این مجموعه تلویزیونی در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید می‌شود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!