فصل دوم سریال «اپیدمی» به بعد از جام جهانی موکول شد

تهیه‌کننده سریال «اپیدمی» که فصل اول آن با موضوع همه‌گیری کرونا از شبکه سه سیما پخش شد، از پایان ساخت فصل دوم این سریال و پخش احتمالی آن پس از بازی‌های جام جهانی فوتبال خبر داد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ سعید کمانی تهیه‌کننده سریال «اپیدمی» درباره‌ جزئیات پخش فصل دوم این سریال توضیح داد:

ساخت این مجموعه مدتی است که به پایان رسیده و در حال حاضر در حال انجام مراحل تدوین هستیم و پخش آن احتمالا به بعد از بازی‌های جام جهانی فوتبال موکول شود.

فصل دوم سریال «اپیدمی» با نام «همه‌گیری»، دوران اوج کرونا و پیک پنجم به بعد را روایت می‌کند و در ۲۶ قسمت به پایان می‌رسد.

همچنین مهدی فخیم‌زاده که در فصل اول به عنوان بازیگر نقش اول حضور داشت، در فصل جدید دیگر حضور ندارد و روند قصه حول کاراکتر دیگر این قصه که محسن قصابیان بازیگر آن است می‌چرخد.

این سریال که با عنوان «اپیدمی» شناخته شد، هنگام پخش به «موج اول» تغییر نام داد. در فصل دوم عملا قصه سریال و اغلب بازیگران تغییر کرده‌اند.

محسن قصابیان، کوروش سلیمانی، مهدی صبایی، نیلوفر کوخانی، آتش‌تقی پور، علی غلامی، مالک سراج، آوا دارویت، عبدالرضا نصاری، روزبه اختری، مرتضی زارع، پونه آشورپور، ریحانه مسگری، سارا ولیانی و نیما شاهرخ شاهی از بازیگران فاز دوم سریال «اپیدمی» هستند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!