نسل خوب با ستاره‌های باتجربه؛ در جستجوی خوشبختی با کارلوس کی روش

کارلوس کی‌روش یا همان MR. CQ آدم خوش‌شانسی است. هیچ‌کس نمی‌‎تواند منکر این موضوع باشد. این بار هم شانس به او لبخند زده که تیم شیک ایران را هدایت کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایران ورزشی؛ کارلوس کی‌روش یا همان MR. CQ آدم خوش‌شانسی است. هیچ‌کس نمی‌‎تواند منکر این موضوع باشد. این بار هم شانس به او لبخند زده که تیم شیک ایران را هدایت کند.

برای کی‌روش چیزی شیرین‌تر از این نیست که بازیکنان کم‌تجربه 4 سال قبل خود را در بهترین شرایط ممکن ببیند. آنها حاضرند با استفاده از تجربیات‌شان، عملکرد بهتری را نشان بدهند تا تیمی جذاب را در جام جهانی داشته باشیم.

دلگرمی اول، سنگربانان

علیرضا بیرانوند سرپنجه و آماده است. او به پرسپولیس برگشته اما در همین 5 هفته، تنها یک بار و از روی نقطه پنالتی که کاملاً به ناحق علیه پرسپولیس سوت خورد، دروازه‌اش فرو ریخته و البته چند سیو عالی هم داشت.

در پرتغال از پسر احمدرضا عابدزاده خبرهای خوبی می‌شنویم.
او وضعیت پایداری دارد و باقی گلر‌ها می‌توانند باعث امیدواری شوند؛ پیام نیازمند سر صف همه ایستاده و حسین حسینی هم شانس خوبی دارد.

دنبال دفاع نگرد!

شاید دیگر نیازی نباشد که کارلوس کی‌روش فانوس بردارد و در اروپا به‌دنبال مدافع دورگه باشد.

او همین حالا چند گزینه مناسب دارد و آنها می‌توانند دلگرمش کنند. محمدحسین کنعانی‌زادگان، مجید حسینی، شاید سامان فلاح و شجاع خلیل‌زاده، میلاد محمدی، صادق محرمی، مرتضی پورعلی‌گنجی و… همگی باتجربه و قدرتمند هستند تا به تیم ملی کمک کنند.

 

هر چه بخواهی، در دسترس است

با هافبک‌هایی مثل علی قلی‌زاده، سامان قدوس، سعید صادقی، سروش رفیعی، مهدی مهدی‌پور، مهدی ترابی، محمد محبی، امید نورافکن، سعید عزت‌اللهی، امید ابراهیمی، احمد نوراللهی، احسان حاجی‌‌صفی، وحید امیری، علیرضا جهانبخش و… هر تیمی می‌تواند گره کارش را باز کند.

این همه بازیکن خوب خارج از ایران داریم و کلی هافبک عالی و باکیفیت در لیگ برتر. آنها فقط زمانی برای نشان دادن توانایی و پتانسیل خود می‌خواهند.

 

خیال‌تان از خط حمله راحت!

و اما بهترین نقطه زمین؛ خط حمله. آنجا پر از بازیکنانی است که می‌توان روی درخشش‌شان حساب باز کرد: از مهدی قایدی استقلال گرفته تا شهاب زاهدی باتجربه در مجارستان.

علی علیپور، مهدی طارمی، سردار آزمون. به این لیست، الهیار صیادمنش را هم اضافه کنید، او به‌دنبال بازگشت است.

این همه ستاره برای یک پست، عالی به نظر می‌رسد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!