تقی پور: آنقدر به افراد نابلد در سینما کار دادند که مخاطبان دیگر فیلم نمی‌بینند

مردم فضای مجازی را به سینما ترجیح می‌دهند

آتش تقی‌ پور: متاسفانه اینقدر به کسانی که کار بلد نیستند موقعیت فیلمسازی داده ایم که نتیجه این شده است، چرا شرایط سینما را انحصاری کرده اند که بسیاری از افراد نتوانند کار کنند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ آتش تقی پور پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

در حال حاضر مشغول بازی در سریال «مستوران» هستم، فیلمبرداری اثر همچنان ادامه داشته و به احتمال فراوان تا اواخر پاییز مشغول این پروژه باشم.

قصد دارم تا بعد از بازی خود در سریال «مستوران» چندین نمایشنامه را به صورت نمایشنامه خوانی کار کنم، تئاتر همیشه برای من جایگاه ویژه ای داشته و از اینکه در این هنر قدم بردارم لذت می‌برم.

کاهش محسوس مخاطبان سینما نشان دهنده وضعیت واقعی سینماست

من سالهاست که به جز آثاری که دعوت می‌شوم، سینما نمیروم، وضعیت سینمای کشور اسفبار است و متاسفانه هر روز بدتر می‌شود، به راحتی از کاهش مخاطبان سینما می‌توان به وضعیت آن پی برد.

متاسفانه سینما از لحاظ کیفیت و کمیت حتی نسبت به ۱۰ سال گذشته هم افت کرده است، سینما انگار با زمان خود غریبه است، متاسفانه همه چیز انحصاری شده و جز معدود آثاری هیچ اثر با کیفیتی تولید نمی شود.

مخاطب می‌داند که دیگر فیلم خوبی در سینما نمی‌بیند

متاسفانه اینقدر به کسانی که کار بلد نیستند موقعیت فیلمسازی داده ایم که نتیجه این شده است، چرا شرایط سینما را انحصاری کرده اند که بسیاری از افراد نتوانند کار کنند و این هنر مختص به حضور تعداد محدودی کارگردان و بازیگر شود؟

وقتی چنین وضعیتی پیش می آید چه انتظاری می توان از استقبال مخاطب داشت.

اینکه در سینمای کشور سالی حداکثر ۱۰ فیلم خوب وجود داشته باشد فاجعه است، وقتی این تعداد تولیدی داریم چرا کیفیت آثار تا این حد پایین آمده است؟

باور کنید بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند سینما نرفته و وقتشان را در فضای مجازی بگذارنند زیرا می دانند دیگر قرار نیست اثری شاخص در سینما اکران شود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!