علیمردانی: هیچوقت در کارم ادعا نداشته و ندارم

محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری تلویزیون گفت: من هیچگاه ادعا نداشته و ندارم که در همه کارها بهترین هستم، اولویت من رضایت مردم و مخاطبان است، اگر هم تلاشی کرده ام در همین رابطه بوده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ محمدرضا علیمردانی پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «نمور» گفت:

من در ابتدا «داوود بیدل» کارگردان فیلم نمور را نمی‌شناختم، پیش از پیشنهاد این پروژه در سریال «سودا» به کارگردانی «ایمان یزدی» همکاری داشتم، وی در این فیلم نمور مجری طرح بود، از همان سریال دوستی بین ما شکل گرفت و آن سریال همکاری دلنشینی بود، پس از آن اثر من از سوی ایمان یزدی برای حضور در فیلم سینمایی «نمور» دعوت شدم.

حضور در عرصه‌های مختلف همچون صداپیشگی، بازیگری و اجرا

هرچند شاید حضور در تمامی این بخشها در نگاه اول سخت باشد که هست اما وقتی شما از حضور در کاری و یا فعالیتی لذت می برید آن سختی هم دلچسب خواهد شد. وقتی سختی و خستگی از یک کار با رضایت از محصول آن رخ می دهد دیگر ناراحت کننده نبوده و برای شما لذت بخش خواهد شد که برای من هم همین گونه است.

من در برخورد با مخاطبان بازخوردهای متفاوتی می گیرم، برخی می‌گویند به انیمیشن ادامه بده، بعضی صداپشگی‌هایم را دوست دارند، برخی می خواهند ادامه برنامه چهل تیکه و نوستالژی را دوست دارند، در کل خوشحالم که توانستم در تمامی این زمینه ها با مخاطبان ارتباط برقرار کنم.

رضایت مخاطبان همیشه برایم در اولویت است

من هیچگاه ادعا نداشته و ندارم که در همه کارها بهترین هستم، اولویت من رضایت مردم و مخاطبان است، اگر هم تلاشی کرده ام در همین رابطه بوده است.

احتمال ساخت فصل دوم برنامه «چهل تیکه»

فعلا در حال پخش فصل اول چهل تیکه هستیم و باید دید در ادامه زمان ما را به کدام سمت خواهد برد.

احتمال موفقیت فیلم سینمایی «نمور» در گیشه

به نظر من هر فیلمی با هر نگاه و شیوه و داستانی در دنیا مخاطب خودش را پیدا خواهد کرد. بالاخره هر فیلمی می تواند مسیرهای متفاوتی را از لحاظ کیفیت بپیماید اما در کل من از کلیت و نتیجه فیلم نمور راضی هستم و احساس می‌کنم فیلم شریفی که مسیرش را تا انتها به درستی طی می کند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!