خیابانی چگونه برنامه 30 دقیقه ای را به هرج و مرج تبدیل کرد؟

مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی درحالی برگزار شد که در اواخر برنامه به دلیل دعوت های بی برنامه جواد خیابانی برای گرفتن عکس یادگاری با جام با آبروریزی و اعتراض های نماینده فیفا به پایان رسید.

به گزارش ستاره ها و به نقل از آخرین خبر؛‌ پنجشنبه در سالن همایش های برج میلاد مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی درحالی برگزار شد که در اواخر برنامه به دلیل دعوت های بی برنامه جواد خیابانی مجری مراسم از حاضرین در سالن برای حضور روی سن برای گرفتن عکس یادگاری با جام با آبروریزی و اعتراض های نماینده فیفا به پایان رسید.

روی سن اتفاقاتی افتاد که باعث شد تا نماینده فیفا نسبت به این شرایط معترض شود و در نهایت هم کاپ را در جایگاه مخصوصش گذاشت و رفت.

برنامه رونمایی از کاپ فقط برای 30 دقیقه برنامه ریزی شده بوده و نمایندگان فیفا باید ساعت 16 محل برج میلاد را ترک می کردند اما نحوه اجرای جواد خیابانی باعث شد تا مراسم به درازا بکشد و از زمان عکس یادگاری کم کند.

طبق عرفی که نمایندگان فیفا در هر کشوری اجرا کرده اند حاضرین در مراسم رونمایی می توانند اقدام به گرفتن عکس یادگاری در گروه های مشخص شده کنند؛ اما نحوه دعوت خیابانی از حضار در مراسم باعث شلوغی بیش از حد و بی نظم روی سن شد و همین مسئله نماینده فیفا را نگران کرد و باعث شد که اعتراض کند.

نمایندگان فیفا حتی 10 دقیقه بیشتر از تایمی که در نظر گرفته بودند در سالن ماندند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!