ساعد هدایتی: پلتفرم‌ها باعث کاهش تولیدات سینما و تلویزیون شدند

ساعد هدایتی: تولیدات در پلتفرم‌ها باعث شده تا تولیدات از استاندارد همیشگی خود در سینما و تلویزیون فاصله بگیرند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ ساعد هدایتی پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود بعد از ابتلا به کرونا گفت:

خدا را شکر امروز حالم کاملا خوب است، بعد از سه روز بستری شدن در بیمارستان مرخص شدم و هم اکنون دوران نقاهت بیماری کرونا هم کاملا به پایان رسیده است.

به دلیل رعایت کرونا در بازیگری کم کار شدم

طی سه سال گذشته کم کار شده بودم، زیرا از طرفی به شدت رعایت وضعیت کرونایی را می کردم و از طرفی پیشنهادات چندان دندان گیر نبود که بخواهم در آنها حضور پیدا کنم.

تولیدات سریالی در پلفترم‌های نمایشی

طی سالهای گذشته پلتفرمها تولیدات را قبضه کرده‌اند، اکثر کارگردانان و بازیگران به این سمت رفته و از طرفی مخاطبان هم استقبال خوبی از تولیدات این رسانه‌ها کرده اند که در جای خود باعث خوشحالی است.

تولیدات در پلتفرم‌ها باعث شده تا تولیدات از استاندارد همیشگی خود در سینما و تلویزیون فاصله بگیرند، این اتفاق را امروز نمی توان قضاوت کرد اما باید تعادلی برقرار شود تا همه مدیومها بتوانند با قدرت به کارشان ادامه دهند.

اینکه یک مدیوم قدرتمند باشد بد نیست اما اگر این قدرت با تضعیف مدیوم‌های دیگر همراه شود خوب نیست و باید دید در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. شاید این روند برای سینما و تلویزیون ضربه زننده باشد.

امیدوارم پلتفرم‌ها به تولیدات سینما و تلویزیون ضربه نزنند

مخاطب امروز به دلیل مشغله شاید نتواند به سینما برود یا در ساعتی مقرر یک سریال تلویزیونی را ببیند اما همین مخاطب می تواند هر وقت که دوست داشت از پلتفرم‌ها برنامه دلخواه خود را دنبال کند، همین راحتی در تماشای آثار باعث این استقبال شده است.

من مدتهاست که به سینما نمی روم، اکثر کارهایی که بازی کرده‌ام را دیده‌ام و می دانم چه کرده ام، در مورد مابقی آثار هم فرصتی پیش نمی آید تا به سینما بروم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!