سرانجام فهرست ممنوع‌الکارهای سینما چه شد؟

موعد یک هفته‌ای وعده محمد خزاعی برای شفاف‌سازی درباره افراد ممنوع‌الکار در سینما در حالی به پایان رسید، که هنوز ابهامات بسیاری درباره این مسئله در فضای سینمای ایران وجود دارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ ۲۴ مردادماه محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی با اشاره به وضعیت ممنوع الکاری برخی از چهره‌های سینمایی و اینکه لیستی از این هنرمندان تهیه شده است، توضیح داده بود که قرار است آخرین لیست تا آخر هفته آینده در اختیار ما قرار گیرد.

حال یک هفته از اعلام رسمی رئیس سازمان سینمایی برای بیان اسامی هنرمندانی که قرار است در گروه ممنوعه‌ها قرار گیرند، گذشته و هنوز نامی به صورت رسمی از سوی سازمان سینمایی مطرح نشده است.

مساله ممنوع الکاری از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و به طور مستقیم به تأمین معاش فرد نیز مربوط می‌شود.

در واقع سازمان سینمایی می‌تواند با اعلام چارچوب‌ها و مرزهایی که برای خود تعیین کرده است، بگوید بر چه اساسی حکم به ممنوع الکاری یک هنرمند داده و بر این اساس پای تصمیم‌های خود بایستد.

باید دید که سازمان سینمایی روی شعار خود که شفاف سازی است مانده و اسامی مورد نظر را اعلام می‌کند و یا محمد خزاعی به عنوان رئیس سازمان سینمایی تمام تلاش خود را می‌کند که لیست ۶ نفره ممنوع الکار ها کاملاً پاک شود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!