«انفرادی» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شد

فیلم سینمایی «انفرادی» با بازی رضا عطاران توانست رکورد فیلم دینامیت را بشکند و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از شهرآرانیوز؛ فیلم سینمایی «انفرادی» ساخته مسعود اطیابی که در سال ۱۳۹۸ تهیه و تولید شده بود، امسال با کاهش روند کرونا روی پرده سینما رفت و عملاً  کارگردان این فیلم توانست رکورد فیلم دیگر خودش یعنی «دینامیت» را بشکند؛ فیلمی که در سال گذشته ۵۸ میلیارد و ۱۷۷ میلیون تومان فروخته بود.

حالا «انفرادی» با عبور از این رقم تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شده است و با توجه به استقبال قابل توجه مخاطبان حتی شاید رکورد‌های بیشتر تا ۷۰ میلیارد تومان هم برای فروش این فیلم  دور از ذهن نباشد.

البته با توجه به تورم در ایران در طی سالیان گذشته شاید رقم پرفروش زیاد درست نباشد، زیرا مثلاً فیلم عقاب‌ها در دهه ۶۰ توانست بیش از ۱۰ میلیون مخاطب در سینما داشته باشد یا فیلم اخراجی‌های ۲ مسعود ده نمکی بیش از ۵ میلیون مخاطب را به سینما کشاند درحالی‌که فیلم «انفرادی» حدود ۱.۸ میلیون نفر مخاطب داشته و نکته جالب اینکه افزایش قیمت بلیت در امسال هم به کمکش آمده، زیرا تعداد مخاطب فیلم دینامیت در سال گذشته بیش از ۲.۵ میلیون نفر بوده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!