رضا عطاران و پژمان جمشیدی اولین بازیگران فیلم «رکر» کیانوش عیاری

با اعلام صدور پروانه ساخت فیلم سینمایی «رکر» کیانوش عیاری از سوی وزارت ارشاد، جزئیات تازه‌ای از بازیگران و خلاصه داستان این فیلم منتشر شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روزنامه اعتماد؛ با اعلام صدور پروانه ساخت فیلم سینمایی «رکر» کیانوش عیاری از سوی وزارت ارشاد، جزئیات تازه‌ای از بازیگران و خلاصه داستان این فیلم منتشر شد.

كيانوش عياری فيلمساز نام‌آشنای سينمای ايران دوباره به سينما برگشت و به زودی فيلم جديد خود را با نام «ركر» كليد می‌زند.

«ركر» اگرچه فيلم كمدی به شمار نمی‌رود اما فضای مفرح و كاملا شيرينی دارد و در حال و هوای فيلم‌های بيلی وايلدر قرار می‌گيرد.

بازیگران «رکر»

بازیگرانی نظير پژمان جمشيدى، رضا عطاران، مهران رجبی، ريما رامين‌فر و ابوالفضل پورعرب در آن به ايفاي نقش می‌پردازند و در صورت توافق هديه تهرانی هم نقش کلیدی در اين فيلم دارد.

داستان پروژه جدید عیاری

داستان فيلم جديد عیاری درباره مرد متمولی است كه ویلای شمال خود را به دست باغبانش می‌سپارد و به خارج از كشور می‌رود اما باغبان در نگهداری از اين ويلا دچار بحران بزرگی می‌شود.

فيلم «ركر» مدتی است كه مراحل پيش‌توليد را سپری می‌كند و چندی پيش هم فراخوان بازیگری منتشر كرده بود. حالا با دريافت پروانه ساخت اين فيلم از ۱۵ شهريور رسما در شهر نور كليد می‌خورد. آن‌ طور كه پيش‌بينی شده اولين نمايش فيلم در جشنواره فيلم فجر خواهد بود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!