سعادت: حس خوبی نسبت به «کوزوو» ندارم

مریم سعادت این روزها دو فیلم روی پرده سینماها دارد؛ یک فیلم خانوادگی به نام «شب طلایی» و یکی هم کمدی «کوزوو».

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ مریم سعادت بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون درباره نقش آفرینی در دو فیلم «شب طلایی» و «کوزوو» گفت:‌

شاید نظرم نسبت به «کوزوو» پیش‌قضاوت باشد چون آن را هنوز روی پرده ندیده‌ام ولی حس خوبی نسبت به آن ندارم.

بار اولی که متن را خواندم به نظرم آمد این فیلم می‌تواند جایگاه خاصی در میان کارهای کمدی داشته باشد، اما براساس آنچه سر صحنه دیدم بعید میدانم جایگاه خود را پیدا کند.

من دو سکانس بیشتر نداشتم و کلا فیلم با حضور چند هنرپیشه‌ قدیمی پیش رفت که همه با سکانس‌های کم و بازی‌ در حد چند روز کوتاه آمده بودند با این وجود فکر می‌کنم این فیلم می‌توانست جای ویژه‌ای پیدا کند و اثری شیرین در مقایسه با دیگر کمدی‌ها باشد. تاکید می‌کنم که این‌ها پیش قضاوت من است.

مریم سعادت و ایفای نقش در «شب طلایی»

با این وجود مریم سعادت در فیلم سینمایی «شب طلایی» که در حال اکران است ایفای نقش کرده که در آن نقش مادربزرگ یک خانواده نسبتا شلوغ را بازی کرده و با خودش اختلاف سنی زیادی دارد.

داستان فیلم «شب طلایی» در یک خانه قدیمی روایت می‌شود و سعادت معتقد است با وجود همین بسته بودن لوکیشن اما فیلم کشش لازم برای دنبال کردن قصه را دارد و در این موضوع همراهی گروه را خیلی موثر می‌داند.

سعادت که تجربه‌های زیادی در پروژه‌های نمایشی یا تصویری مرتبط با کودکان را دارد، در پاسخ به اینکه آیا قصد ندارد نمایشی عروسکی اجرا کند؟ یادآوری می‌کند که آخرین اثر عروسکی او حضور در مجموعه نمایش خانگی «شهرک کلیله و دمنه» ساخته مرضیه برومند است و از آنجا که تا چند ماه آینده درگیر پروژه‌ای دیگر است، فعلا فرصت انجام کاری از این دست را در تئاتر نخواهد داشت.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!