فیلم «عروس»، سینمای ایران را متحول کرد

مجید مشیری: من با دیدن فیلم «عروس» در سینما بیشتر از هر موقع به بازیگری علاقه‌مند شدم؛ به نظر من این فیلم در صنعت سینمای ایران تحولی ایجاد کرد و بسیار خاص بود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ مجید مشیری بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در برنامه‌ «شب نشینی» گفت:

این روزها درگیر همکاری در ساخت یک فیلم سینمایی به کارگردانی عباس شوقی هستم که «دودوزه باز» نام دارد و تا ۱۰ الی ۱۵ روز دیگر فیلم‌برداری آن به پایان می‌رسد.

به بازی در نقش پلیس علاقه دارم و طی سال‌های گذشته بیشتر این نقش‌ها را داشته‌ام.

من در دو سریال ایفای نقش کردم که به مناسبت هفته نیروی انتظامی پخش می‌شدند. این سریال‌ها باعث شدند و من در دو سال جایزه بهترین بازیگر نقش پلیس را دریافت کنم.

برخی باعث بوجود آمدن دید بد مردم نسبت به بازیگران می شوند

دیده شدن به عنوان یک بازیگر بسیار خوب است اما بازیگران باید بتوانند یکسری از نکات را پس از مشهور شدن خود رعایت کنند تا بتوانند در بین مردم محبوب شوند. متاسفانه برخی از بازیگران موفق به رعایت نکات نمی‌شوند و دید مردم را به بازیگران بد می‌کنند.

فیلم «عروس»، سینمای ایران را متحول کرد

من با دیدن فیلم «عروس» در سینما بیشتر از هر موقع به بازیگری علاقه‌مند شدم؛ به نظر من این فیلم در صنعت سینمای ایران تحولی ایجاد کرد و بسیار خاص بود.

پس از گذشت سال‌ها، سریالی با ابوالفضل پورعرب به کارگردانی سامان مقدم بازی کردم که در زمان فیلم‌برداری آن ابوالفضل پورعرب تصور کرد من از بازیگران قدیمی هستم و من همانجا به او گفتم که بازی وی در فیلم عروس مرا به سمت بازیگری سوق داد.

سریال «خط قرمز» کیفیت بالایی داشت

به نظر من «خط قرمز» به دلیل آنکه سریالی به‌روز با کیفیت بسیار بالایی بود توانست نظر بسیاری از مخاطبان به خصوص جوانان را به خود جلب کند و ماندگار شود. در کنار آن سریال «مسافری از هند» نیز برای من بسیار ارزش دارد که تاثیرگذاری بالایی داشت.

ماجرای جالب سر صحنه سریال «مسافری از هند»

در یکی از سکانس‌های «مسافری از هند» باید من را از قبر بیرون می‌کشیدند؛ زمانی که می‌خواستیم برای فیلمبرداری آماده شویم سه نفر را دیدیم که سر قبری که آماده کرده بودیم و عکس من را گذاشته بودیم فاتحه می‌فرستادند. آن‌ها پس از دیدن آن که من زنده‌ هستم خوشحال شدند؛ چرا که تصور کرده بودند من واقعا از دنیا رفته‌ام.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!