فیلم سینمایی «دوزیست»؛ دومین همکاری مشترک جواد عزتی و پژمان جمشیدی

فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک نژاد دومین همکاری مشترک جواد عزتی و پژمان جمشیدی بعد از فیلم سینمایی «جهان با من برقص» است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک نژاد دومین همکاری مشترک جواد عزتی و پژمان جمشیدی بعد از فیلم سینمایی «جهان با من برقص» است، فیلم نیک نژاد از فردا ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ اکران خود در سینماهای کشور را آغاز خواهد کرد.

«دوزیست» دومین تلاش «برزو نیک نژاد» برای ساخت اثری جدی در قالب فیلم سینمایی است، وی که سال‌ها با آثار کمدی به موفقیت‌های فراوانی رسیده به تازگی مجوز نمایش فیلم سینمایی «دوزیست» را دریافت کرده است.

ورود دوزیست به چرخه اکران سینماها

دوزیست در حالی شانس خود در چرخه اکران را می آزماید که سینماها وضعیت خوبی ندارند، باید دید این فیلم با توجه به وضعیت فعلی گیشه و کاهش تعداد مخاطبان سینما چه سرانجامی را رقم خواهد زد.

جواد عزتی،  هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی، الهام اخوان و پژمان جمشیدی، با حضور؛ مانی حقیقی و سعیدپورصمیمی جمع بازیگران «دوزیست» را تشکیل می‌دهند. ترکیب بازیگران فیلم سینمایی «دوزیست» از جنس ترکیبی است که به احتمال فراوان می‌توانست گیشه خوبی را از آن خود نماید.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!