واکنش علیمردانی به خداحافظی از دیرین دیرین

محمدرضا علیمردانی: ۸ سال تولید مداوم و روزانه دیرین‌ دیرین باعث خستگی از این پروژه و ترک آن شد. بعد از مدتی استراحت پروژه جدیدی را شروع خواهیم کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ محمدرضا علیمردانی گوینده انیمیشن دیرین‌دیرین دررابطه‌با انصراف علی درخشی کارگردان و نویسنده این مجموعه از ادامه همکاری با این پروژه موفق گفت:

به مردم و رسانه‌ها برای تعجب از اعلام ترک علی درخشی و من از پروژه مجموعه انیمیشن‌های دیرین‌دیرین حق می‌دهم چرا که این خبر به‌صورت ناگهانی اعلام و علنی شد ولی در حقیقت باید گفت که این تصمیم بعد از فوت مرحوم ابوالحسنی برای هر دوی ما مشخص بود.

ما بعد از هشت سال تولید مداوم و روزانه انیمیشن دیرین‌دیرین خسته شده بودیم؛ خستگی از نوشتن هر روزه، تولید مینیمالیستی و گویندگی باعث شده بود تا حتی در زمان حیات مرحوم ابوالحسنی هم از ایشان برای پروژه بعدی درخواست کنیم؛ دیرین‌دیرین در تولید نه رکورد ایران بلکه رکوردهای جهانی را هم شکسته بود.

بعد از خداحافظی علی درخشی از این مجموعه من هم تصمیم گرفتم تا دیرین‌دیرین را ترک کنم چرا که کار را با هم شروع کرده بودیم و قصد ادامه دادن نداشتم و از آن جایی که ممکن بود عده‌ای پیشنهاد تعویض کارگردان و نویسنده و ادامه پروژه با من را بدهند، من هم خداحافظی کردم تا پیش‌تر جلوی این اتفاق گرفته شود.

شروع پروژه جدید در تیم موفق دیرین‌دیرین

با علی درخشی صحبت‌هایی را برای پروژه بعدی انجام دادیم و بعد از یک استراحت کوتاه آن را شروع خواهیم کرد، دیرین‌دیرین هم قبل از تولید ۲ سال پیش‌تولید داشت که به این موفقیت رسید و البته لطف الهی هم شامل حال ما شد و اگر خواست خدا نباشد این اتفاق رخ نمی‌دهد.

ایده‌های دیگری هم برای تولید توسط تیم ما وجود دارد که امیدواریم با لطف الهی این موفقیت‌ها شامل آن‌ها نیز بشود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!