معینی: «بهرام رادان» در ابلق چند سر و گردن بالاتر از آثار قبل خود است

گیتی معینی: به نظر من نقش بهرام رادان در ابلق از همه نقشها چند سر و گردن بالاتر است، وی از خودش فاصله بسیاری گرفته و توانسته نقشی ماندگار بازی کند. 

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ گیتی معینی پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «ابلق» گفت:

خوشحالم که بخشی از پروژه بی نظیر سینمایی ابلق بودم، این فیلم به زودی راهی سینماها خواهد شد و به تازگی پروانه نمایش دریافت کرده است، امیدوارم در چرخه اکران اتفاقات خوبی برای این اثر بیفتد.

ایفای نقش اول توسط بهرام رادان در «ابلق»

رادان بازیگر بسیار خوبی است، نقش‌های جذابی هم بازی کرده که «علی سنتوری» یکی از آنهاست، اما به نظر من نقشش در ابلق از همه نقشها چند سر و گردن بالاتر است، وی از خودش فاصله بسیاری گرفته و توانسته نقشی ماندگار بازی کند.

باید با بازیگران پیشکسوت با احترام برخورد شود

واقعیت امر به عنوان یک بازیگر پیشکسوت آنچه از این بازیگران جوان دیدم تماما احترام و مهربانی بود، با اینکه اکثریت آنها امروز برای خودشان چهره های سینمایی هستند اما در کار به خوبی احترام بزرگتر و پیشکسوت را رعایت می کردند.

تمجید از کارگردانی «نرگس آبیار»

آبیار در کار بسیار متین و آرام است اما در عین حال مو را از ماست بیرون می کشد، بسیار دقیق است و به هیچ وجه یک پلان متوسط راضی اش نمی کند، همیشه می خواهد تا بهترین اتفاق بیفتد و همین عاملی است تا یک پلان شاید مدت ها تکرار شود.

آنچه بیش از هر چیز به آن اعتقاد دارم این است که مخاطبان فیلم خوبی را خواهند دید، فیلمی با دغدغه های فراوان که توسط یک کارگردان بزرگ زن ساخته شده است، شاید خیلی از کارگردانان مرد هم سراغ چنین سوژه هایی نروند اما از نظر من نرگس آبیار کارگردان به شدت جسوری است.

معینی: نقش متفاوتی را در ابلق بازی کردم

منطقه‌ای که ما در آن کار می‌کردیم زورآباد فرحزاد بود و کار در آنجا بسیار سخت بود. افراد زیادی در آن منطقه حضور داشتند یعنی به قدری استرس و اضطراب داشتیم که به صورت حفاظت شده کار می‌کردیم.

نقش من در «ابلق» خیلی متفاوت بود و گریم سنگینی داشتم، من در تیرماه و در آن هوای گرم چنین گریمی داشتم، گریمور حداقل سه ساعت روی صورتم کار می‌کرد، ضمن اینکه کلاه‌گیس آزاردهنده‌ای هم داشتم که شرایط را برایم غیرقابل تحمل می‌کرد ولی به دلیل عشق و علاقه‌ام به کار و همچنین همکاران بسیار خوبی که داشتم این کار میسر و باعث شد سختی‌ها را به جان بخرم‌.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!