سریال «برف بی صدا می‌بارد» پربیننده ترین سریال

تازه‌ترین نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما در تیرماه حاکی از انتخاب فصل دوم سریال «برف بی صدا می‌بارد» به عنوان پربیننده‌ترین مجموعه تلویزیونی است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما نشان می‌دهد از بین سریال‌های جدید پخش‌ شده در نیمه دوم تیر سال ۱۴۰۱، فصل دوم سریال «برف بی صدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی از شبکه سه با ۳۶/۱درصد مخاطب، پربیننده‌تر از سایر سریال‌ها بوده‌ است.

بر اساس این نظرسنجی، این سریال رضایت ۸۱/۷درصدی بینندگان را در حد «زیاد» کسب کرده‌ است.

بر اساس این نظرسنجی در این مدت، سریال‌های «مستوران» از شبکه یک با۱۸/۵ درصد بیننده و کسب رضایت ۷۱/۴درصدی آنان، «وضعیت زرد ۲» از شبکه دو با ۱۸درصد بیننده و کسب رضایت ۶۱/۵درصدی آنان، «آقای قاضی» از شبکه دو با ۱۶/۸درصد بیننده و کسب رضایت ۸۰/۴درصدی آنان و «داستان یک شهر» از شبکه پنج با ۱۰ درصد بیننده و کسب رضایت ۵۷/۴ درصدی آنان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

در این نظرسنجی، میزان بیننده‌های سریال‌های تکراری سیما در نیمه دوم تیر ۱۴۰۱ نیز بررسی شد. از میان سریال‌های تکراری، سریال «مختارنامه» از شبکه آی فیلم با ۱۴/۵درصد مخاطب، پربیننده‌ترین سریال تکراری بوده‌ است. همچنین ۹۰/۹درصد بینندگان سریال «مختارنامه» از این سریال در حد «زیاد» رضایت داشته‌اند.

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات، سریال «مستوران» از شبکه یک سیما با ۱۵/۴درصد مخاطب، پربیننده‌ترین سریال سیما در نیمه اول تیر ماه ۱۴۰۱ بوده‌ است.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!