آرزوی ارشا اقدسی برای تاسیس مدرسه بدلکار+ عکس

مراسم نخستین سالگرد درگذشت ارشا اقدسی در حالی برگزار شد که مادر او از آرزوی پسرش برای تاسیس یک مدرسه بدلکاری گفت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روابط عمومی موزه سینما؛ مراسم اولین سالگرد درگذشت زنده‌یاد «ارشا اقدسی» بدلکار فقید سینما عصر پنجشنبه ۱۳ مرداد در سالن فردوس موزه سینما برگزار شد و تعدادی از سینماگران و همکارانش به همراه خانواده ارشا اقدسی از این هنرمند یاد کردند.

خواهر ارشا اقدسی: آرزوی برادرم را برآورده کنید

از صمیم قلب آرزو می‌کنم آخرین و مهم‌ترین آرزوی ارشا، به حقیقت پیوندند و رشته بدلکاری هم به جشنواره فیلم فجر اضافه شود.

یادم می‌آید به او می‌گفتم چرا حرص و جوش این موضوع را می‌خوری و لابد بعد از آن هم می‌خواهی سر کاندیدا شدن و جایزه گرفتن حرص بخوری و او می‌گفت این رشته اضافه شود بقیه مسائل مهم نیست.

از عزیزانی که اینجا حضور دارند و صدای مرا می‌شنوند تقاضا دارم که آرزوی کسی که میان ما نیست به حقیقت بپیوندد.

فرزانه موجودی (مادر ارشا اقدسی)، رعنا اقدسی (خواهر ارشا اقدسی)، مازیار میری، هانا کامکار، حسن مصطفوی، حسام وهابی، رضا بنفشه خواه، شاهرخ استخری، پوریا شکیبایی، پندار اکبری، حسین سلیمانی، بانی پال شومون، امیرحسین بزرگ زادگان، فرشته نصیری، حامد تهرانی، اعضاء گروه بدلکاری ۱۳،علی خیری، محمود محکمی از جمله افرادی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

مادر ارشا اقدسی: تاسیس مدرسه بدلکاری آرزوی ارشا بود

او بدلکاران را لایق جایزه سینمایی می‌دانست و نادیده گرفتن این صنف پرخطر را غیر قابل توجیه می‌خواند و دوست داشت مدرسه بدلکاری برای نیروهای مستعد احداث شود.

در جشن حافظ با کمک امید معلم اولین جایزه در این رشته به او تعلق گرفت اما خود ارشا در این مراسم حضور نداشت. همچنین برخی جایزه‌ها و یادگاری های او به موزه سینما اهدا شد و هم اکنون پسرم در موزه سینما دارای گنجینه است. او پسر جسوری و معتقد بود مرگ اتفاق زیبایی است که فقط یک بار رخ می‌دهد. وقتی دچار سانحه و مرگ مغزی شد متاسفانه طراح انگلیسی آن فیلم اتفاق را برعهده نگرفت.

مرگ ارشا همان طور که می‌خواست به موازات زندگی اش رقم خورد و همانطور که قهرمان زندگی کرد مانند قهرمان هم مرد و بعد از مرگ اعضای او به بیمارستان اهدای عضو در لبنان سپرده شد و او در یک روز گرم تابستانی ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ از دنیا رفت.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!