واتساپ از تلگرام جلو زد: واکنش به پیام‌ با تمام ایموجی‌ها

از اواسط اردیبهشت‌ کاربران واتساپ می‌توانستند با شش ایموجی به پیام‌ها واکنش نشان دهند اما حالا امکان جدیدی فراهم شده تا کاربران بتوانند از انواع مختلف ایموجی‌ها برای واکنش نشان دادن به یک پیام استفاده کنند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از دیجیاتو؛ واتس‌اپ اواسط اردیبهشت‌ماه امکان واکنش به پیام‌ها از طریق تنها شش ایموجی را در اختیار کاربران خود قرار داد.

اما اکنون این پیام‌رسان امکان جدیدی فراهم کرده تا کاربران بتوانند به جای استفاده از تنها شش ایموجی، از انواع مختلف ایموجی‌ها برای واکنش نشان دادن به یک پیام استفاده کنند.

در واقع در بهینه‌سازی جدید بیش از شش ایموجی در دسترس کاربران قرار دارد تا بتوانند با آن به یک پیام واکنش بدهند.

با وجودی که مدت زمان زیادی طول کشید تا متا امکان واکنش دادن به یک پیام از طریق ایموجی را در دسترس کاربران خود قرار داد، اما این ویژگی مورد توجه کاربران قرار گرفت.

با این وجود تعداد ایموجی‌هایی که در اختیار آن‌ها قرار گرفت محدود بود و این موضوع باعث شد برخی از کاربران در سراسر جهان از واتس‌اپ بخواهند این محدودیت را برطرف کند و امکانات بیشتری در اختیار قرار دهد.

حالا واتس‌اپ اعلام کرده به درخواست کاربران توجه نشان داده و محدودیت پاسخ دادن به یک پیام تنها از طریق شش ایموجی را برداشته است و در نتیجه آن‌ها می‌توانند با انواع مختلفی ایموجی به یک پیام واکنش نشان بدهند.

بدیهی است چنین امکانی می‌تواند مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گیرد تا بتوانند به تنوع بیشتر ایموجی به پیام‌ها واکنش نشان بدهند.

واتس‌اپ اعلام کرده امکان جدید در دسترس تمامی کاربران سیستم عامل اندروید و iOS قرار می‌گیرد، ولی ممکن است دسترسی آن برای تمامی کاربران سراسر جهان چند روز طول بکشد.

اگر هنوز این امکان برای شما فعال نشده است، واتس‌اپ این اطمینان را می‌دهد که طی روز‌های آتی می‌توانید در آخرین نسخه واتس‌اپ از این قابلیت به راحتی استفاده کنید.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!