عقد بی‌سر و صدای لژیونر ایرانی در بوشهر

مهدی طارمی به دور از هر گونه تجملاتی خیلی ساده مراسم عقد خودش را در بوشهر برگزار کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایران ورزشی؛ مهدی طارمی ستاره ایرانی تیم پورتو این بار، اما یک دغدغه شیرین داشت و آن هم به متاهل شدن او باز می‌گشت.

نکته جالب در این رابطه به این موضوع باز می‌گردد که مهدی طارمی به دور از هر گونه تجملاتی خیلی ساده مراسم عقد خودش را برگزار کرد.

پدر مهدی طارمی از این موضوع خیلی خوشحال است، اما از انعکاس خبری بعضی از رسانه ها که خبر عقد مهدی را خیلی در بوق و کرنا کرده و اخبار غیرواقعی در رابطه با مراسم عقد پسرش نوشته‌اند دل پردردی دارد و می‌گوید که واقعاً توقع نداشته که یک مراسم ساده را به شکلی منعکس سازند که به هیچ وجه صحت نداشته و بر این نکته صحه می‌گذارد که عقد مهدی با حضور ۱۰-۱۵ نفر برگزار شد و همسر مهدی را که به عقد مهدی در آمده خوزستانی می‌داند.

مهدی، اما در تعطیلات مدتی را در بوشهر سپری کرد و مراسم عقدش را هم در زادگاهش برگزار کرد.

طارمی که از ناحیه زانوی راست کمی احساس درد داشت روی زانوی خودش فیزیوتراپی انجام داد تا دردش به حداقل برسد و با خیال آسوده‌تری به پرتغال برود.

طارمی، اما روز گذشته در حالی راهی پرتغال شد که باید در اردوی تیمش حاضر شود اردویی که مدت آن یک هفته تعیین شده و پس از آن ستاره ایرانی باید به همراه همبازیانش در فینال سوپر جام شرکت کند.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!