«راه میانبر» اولویت ساخته شدن «آتش بس۳» را گرفت

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «آتش‌بس۳»: با توجه به اینکه تهمینه میلانی به دنبال تولید یک سریال است، زمان دقیق شروع کار این پروژه سینمایی هنوز مشخص نیست.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ محمد نیک بین تهیه کننده سینما درباره برنامه‌ریزی برای تولید فیلم «آتش‌بس ۳» به کارگردانی تهمینه میلانی گفت:

در حال حاضر خانم میلانی درگیر آغاز پیش تولید سریال «راه میانبر» است، به همین دلیل باید دید در صورت آغاز فیلمبرداری این سریال، چه زمانی امکان کار روی «آتش‌بس» وجود دارد.

انتخاب بازیگر برای فیلم «آتش‌بس»

بی شک سینمای ایران نیاز به چهره‌های جدیدی به عنوان سوپراستار دارد، به هرحال سوپراستار یک شبه به وجود نیامده و سال‌ها طول کشیده تا تبدیل به چهره‌های محبوب و معروف در سینما شوند.

برخی از فیلم‌ها می‌تواند سکوی پرتابی برای بازیگرانی که تبدیل به سوپراستار شوند، همین اتفاق در برخی از فیلم‌های ما نیز رخ داده است یعنی بازیگرانی حضور داشتند که در آن دوره چندان شناخته شده نبودند اما بعد از مدتی این بازیگران مطرح شده بودند.

حضور سوپراستارها دلیل اصلی فروش فیلم نیست

فکر می‌کنم در درجه اول فیلم از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید کشش لازم را برای جذب مخاطب داشته باشد، به همین دلیل حضور سوپراستارها هیچ وقت نمی‌تواند دلیل اصلی فروش بالای یک فیلم باشند.

بسیاری از سوپراستارها در فیلم‌هایی بازی کرده‌اند که فروش چندانی نداشته و حتی برعکس آن نیز وجود دارد.

داستان فیلم «آتش بس۳»

بی‌شک با توجه به شرایط جامعه و تغییر سن ازدواج، تغییری در سن شخصیت اصلی فیلم خواهیم داشت.

ساخت سریال «راه میانبر» دلیل تعویق ساخت «آتش بس۳»

در حال حاضر اولویت خانم میلانی تولید سریال «راه میانبر» است و بعد از آن تصمیم گرفته می‌شود که «آتش بس ۳» چه زمانی ساخته می‌شود.

۵۷۲۴۵

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!