فروش ۱۰۰ میلیونی «بی‌ صدا حلزون» در سه روز!

فیلم سینمایی «بی صدا حلزون» به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌زاده در سه روز نخست اکران خود در سینماهای کشور رقمی معادل ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشت تا جزو قعرنشینان جدول فروش باشد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ فیلم سینمایی «بی صدا حلزون» به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌زاده در سه روز نخست اکران خود در سینماهای کشور رقمی معادل ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشت تا جزو قعرنشینان جدول فروش باشد.

تعویق سه ساله در اکران باعث شد تا سازندگان این فیلم همچون سایر آثار در صف اکران از نگه داشتن «بی صدا حلزون» برای زمان بهتر اکران دست کشیده و به هر صورت آن را به نمایش درآورند.

ناچاری تهیه کنندگان در اکران فیلم «بی صدا حلزون»

سرنوشت «بی صدا حلزون» اتفاق تازه ای در اکران سال ۱۴۰۱ نیست، بسیاری از آثار با علم بر شکست در گیشه اکران می‌شوند، زیرا تلنبار شدن فیلمها در چرخه اکران اتفاق مثبتی نیست و چرخه اکران در سال جدید نشان می‌دهد که آینده روشنی در انتظار سه فصل پیش روی اکران در سینماها نیست.

«بی صدا حلزون» فیلم پر بازیگری که در گیشه موفق نشد

هانیه توسلی، مهران احمدی، پدرام شریفی، محسن کیایی، علیرضا جلالی تبار، بهنوش بختیاری، الهه حسینی و بیژن بافکار بازیگران «بی‌صدا حلزون» هستند. مهران احمدی و محسن کیایی بار دیگر در این فیلم به همکاری می پردازند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!