«جشن سربرون» را تا شهریور به آنتن می‌رسانیم

تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» با اعلام اینکه همچنان مشغول آماده‌سازی مراحل پس تولید این سریال تاریخی هستند، گفت: حجم کار خیلی بالاست؛ با این حال تا شهریور امسال کار را به آنتن تلویزیون می‌رسانیم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ حسن نجاریان تهیه کننده سریال «جشن سربرون» درباره‌ جزییات کارهای تولید «جشن سربرون» توضیح داد:

این روزها همچنان مشغول انجام مراحل پس تولید سریال هستیم به دلیل اینکه بخش جلوه‌های ویژه و کامپیوتری این مجموعه خیلی زمان می‌برد و حجم کار بالاست؛ بنابراین تمام تلاشمان را می‌کنیم تا ان‌شاءالله هرچه زودتر سریال آماده شود که بتوانیم برای شهریور امسال کار را به پخش برسانیم. به احتمال قوی هم این سریال از شبکه یک سیما به روی آنتن برود.

به گزارش ستاره ها، سریال تاریخی «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی محصول سیما فیلم است. حسین محجوب، محمود پاک نیت، داریوش کاردان، لاله اسکندری، میرطاهر مظلومی، مرحوم کریم اکبری مبارکه، سهیلا رضوی، نادر فلاح، بیوک میرزایی، فرخ نعمتی، قاسم زارع، مهدی فقیه و … در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرده‌اند. «جشن سربرون» در ۴۵ قسمت ساخته شده و حدود ۲۷ ماه تصویربرداری‌اش زمان برده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!