فصل سوم «داستان یک شهر» به زودی روی آنتن شبکه پنج؛ تکرار فصل های قبل از امشب

فصل سوم از مجموعه تلویزیونی «داستان یک شهر» به تهیه‌کنندگی فرشید محمودی و کارگردانی محمد رضا آهنج به زودی از آنتن شبکه پنج سیما تماشایی می‌شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما؛ فرشید محمودی تهیه کننده سریال «داستان یک شهر» با بیان اتمام تصویربرداری این سریال در نیمه خرداد ماه گفت:

تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی با بیش از ۶ ماه تصویربرداری، نیمه خرداد ماه به پایان رسید اما سکانس باقی مانده این سریال که مربوط به یک صحنه تصادف است، آخرین جمعه خرداد ماه در چیتگر تصویربرداری خواهد شد.

همزمان با تصویربرداری، کار تدوین، صداگذاری و ساخت موسیقی سریال «داستان یک شهر» در حال انجام است، همچنین ترانه تیتراژ ابتدایی را امیر چهارم برای این سریال خوانده است و بزودی تیتراژ پایانی را با صدای هنرمند دیگری ضبط خواهیم کرد.

پخش قسمت‌هایی از فصل اول سریال «داستان یک شهر»

شبکه پنج سیما در نظر دارد برای تداعی و یادآوری داستان این سریال برای مخاطبان، هفت قسمت از فصل اول آن را قبل از پخش سری جدید بازپخش نماید.

بازیگران سریال «داستان یک شهر»

دانیال عبادی، هلیا امامی و امین ایمانی در این سریال در نقش گزارشگران در شهر ظاهر می‌شوند و علی دهکردی جایگزین فرامرز صدیقی در فصل قبلی شده است.

یوسف مرادیان، ایرج نوذری، سروش جمشیدی، عزت الله رمضانی فر، بهزاد خداویسی، امیر دژاکام، نسرین بابایی، مریم کاظمی، ایوب آقاخانی، رضا توکلی، فرشید زارعی فر، پوراندخت مهیمن، علی آهنج، فرزام ناظری، ریحانه رضی، علیرضا مهران، ساناز سماواتی، عاطفه جلالی، شقایق زمانی، رضا دودانگه، حسین عباسی، مهتاب شکریان، بهار نوحیان، علی عطایی، ایران مسعودی، حسین کریمی، پارمیس عباسی، نیوشا مدبر، دانیال ابراهیمی، شقایق بابایی و… از دیگر بازیگران این سریال هستند.

منتخب فصل اول سریال «داستان یک شهر» از شنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۹ پخش و تکرار آن ساعت ۲۳ و روز بعد ساعت ۱۱ خواهد بود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!