حسن دادشکر: کار من بازیگری است و نه خانه‌نشینی

حسن دادشکر از چهره‌های با سابقه تئاتر می‌گوید خانه‌نشین شده است و اکثر روزهایش را با خاطرات کارهایی که در دوران جوانی و گذشته انجام داده سپری می‌کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ حسن دادشکر از چهره‌های با سابقه بازیگری و کارگردانی تئاتر ایران است که سال‌های متمادی در این عرصه فعالیت کرده و آثار متعددی را در مقام بازیگر و کارگردان به صحنه برده است.

این بازیگر و کارگردان با سابقه تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان درباره این‌که قصد تولید و اجرای اثری جدید را دارد یا نه، گفت:

طرح برای کار کردن دارم ولی شرایط فراهم نیست. در گذشته یکی دو بار به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پیشنهاد کردم ولی گفته شد که بودجه ندارند. طی ۳ ماه گذشته نیز به دلیل جراحی قلب نمی‌توانستم به خودم فشار بیاورم و پیگیر باشم.

بعد از شرایط کرونایی سالن‌های تئاتر بار دیگر فعال شده و دوستان و هنرمندان در حال کار هستند که امیدوارکننده است.

تئاتر نیاز به صداقت، اندیشه و کار خوب دارد ولی متأسفانه بیشتر شاهد تولید و اجرای کارهای بازاری هستیم. متأسفانه تئاتر به حال خود رها شده و حمایت درستی از آن نمی‌شود.

کارهای کودک و نوجوان هم تجاری شده اند

باید دید به چه قیمتی به لحاظ اخلاقی و فرهنگی و همچنین مالی تئاتر کار می‌کنیم. متأسفانه شرایط به گونه‌ای رقم خورده که کارهای کودک و نوجوان هم به سمت فروش گیشه سوق داده شده‌اند تا پول دربیاورند.

کار من بازیگری است نه خانه نشینی

من اکثر روزهایم را با خاطرات کارهایی که در دوران جوانی و گذشته انجام دادم سپری می‌کنم. کار من بازیگری و کارگردانی است نه خانه‌نشینی.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!