رای دادگاه روسیه علیه سردار آزمون؛ دختر روسی ادعای بزرگ خود را ثابت کرد

یک سایت روسی به نقل از «دیمیتریف» وکیل شاکی آزمون مدعی شد قاضی نسبت به احراز حق پدری و استیفای نفقه قانع شده و رأی نهایی داده شده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از همشهری؛ سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران از سال گذشته درگیر یک پرونده قضائی در روسیه شده است و جلسات دادگاه درباره ادعای زنی که سردار را پدر فرزندش می‌دانست، در غیاب او در شهر سنت‌پترزبروگ ادامه دارد.

هرچند انتظار می‌رفت این ماجرا سناریویی برای جلوگیری از خروج سردار از روسیه باشد و آزمون بعد از جدایی از تیم زنیت روسیه و انتقال به تیم بایر لورکوزن آلمان از این پرونده رها شود اما شاکی در غیاب آزمون در جلسات دادگاه حاضر شده و طبق اعلام یک رسانه روسی، حتی رأی دادگاه را هم گرفته است.

سایت sport-express روسیه به نقل از «دیمیتریف» وکیل شاکی آزمون مدعی شد قاضی نسبت به احراز حق پدری و استیفای نفقه قانع شده و رأی نهایی داده شده است.

رای دادگاه روسیه علیه سردار آزمون؛  دختر روسی ادعای بزرگ خود را ثابت کرد

دیمیتریف گفت:

بعد از صدور رأی، یک فرصت ۳۰ روزه برای تجدیدنظر وجود دارد. اگر درخواست استیناف نباشد، تصمیم اجرا می‌شود. اگر هم چنین درخواستی بیاید، پرونده همچنان در دادگاه شهر سنت‌پترزبورگ قابل بررسی است. قاضی در تصمیم خود کاملاً از ما حمایت کرده است.»

دیمیتریف چند روز پیش هم در مصاحبه دیگری با تاکید بر اینکه آزمون از حضور در روسیه و انجام آزمایش‌های لازم خودداری کرده است و وکیل او در جلسات دادگاه حاضر می‌شود، گفت:

آنها استدلال می‌کنند که آزمون نمی‌تواند به دلیل مشکلات سفر هوایی و حضور در مسابقات به روسیه بیاید.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!