وضعیت فعلی رضا رویگری رضایت‌بخش است؟

رضا رویگری می گوید حالش نسبت به قبل خیلی بهتر است، روحیه‌اش بهبود یافته و حتی چندین کار برای بازی به او پیشنهاد شده اما فعلا باید صبر کند تا ببیند وضعیت درمانش تا کجا پیش می‌رود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ رضا رویگری، هنرمند پیشکسوت کشورمان که مدتی پیش دچار حاشیه‌های بسیاری شده بود، این روزها در آرامش، در خانه‌ای که برایش مهیا شده به سر می‌برد و به گفته خودش حالش خوب است.

این بازیگر درباره اینکه این روزها چه می‌کند و از وضعیتی که دارد راضی است؟ گفت:

خدا را شکر نسبت به قبل حالم خیلی بهتر است. در خانه‌ای که مستقر شدم، آقایان قرایی و اصغری از طرف صداوسیما همراه خانواده‌هایشان خیلی برایم زحمت کشیدند.

دو پرستار هم شبانه‌روز در کنارم هستند و فیزیوتراپ هم دارم که به منزل می‌آید و کارم را انجام می‌دهد. خدا را شکر از وضعیت موجود راضی‌ام و امیدوارم حالم بهتر شود؛ دیگر راضی‌ام به رضای خدا.

رویگری ضمن تشکر از دوستانی که در این مدت او را تنها نگذاشتند، گفت:

خدا را شکر می‌کنم که نگذاشتند من تنها بمانم. این روزها همچنان تحت درمان هستم. با فیزیوتراپی‌هایی هم که داشتم، پاهایم خدا را شکر کمی بهتر شده‌اند و راه افتاده‌ام.

در حال حاضر چند روزی است که با عصا راه می‌روم و از آن حالتی که نمی‌تواستم از جایم بلند شوم درآمده‌ام. فعلا مشکلی ندارم و به لحاظ معیشتی و سایر مسائل هم همه چیز خوب پیش می‌رود.

او درباره اینکه آیا هنرمندان هم به دیدنش می آیند؟ پاسخ داد:

برخی دوستان و هنرمندان گه‌گاهی به دیدنم می‌آیند. اخیرا هم چندین کار برای بازی پیشنهاد شده است که باید ببینم وضعیتم چطور می‌شود.

خودم که خیلی دوست دارم کارم را ادامه بدهم و بازی داشته باشم اما با این حال فعلاً ممکن نیست، باید کمی وضعیتم تغییر کند و بهتر شوم.

این روزها بیشتر در خانه تلویزیون تماشا می‌کنم و اینطور خودم را مشغول می‌کنم. به امید روزهای بهتر.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!