جمشیدی فر: صدا و سیما نمی‌تواند رضایت کامل همه را برآورده کند

عباس جمشیدی‌فر معتقد است صدا و سیما با توجه به وجود تنوع سلایق مخاطبانش، نمی‌تواند رضایت کامل همه را برآورده کند اما پلتفرم‌های شبکه نمایش خانگی توانسته‌اند آثاری بسازند که به دل مخاطب بنشیند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایرنا؛ عباس جمشیدی‌فر که این روزها حضور پررنگی در شبکه نمایش خانگی دارد، درباره بازی در این سریال گفت:

وقتی محمد کارت این نقش را به من پیشنهاد کرد، هیجان زده شدم و با اشتیاق آن را قبول کردم.

نقش من در سریال کوتاه است اما آن را به شدت دوست دارم و تمام تلاشم را کردم تا خواسته‌های کارگردان را در مورد این نقش، اجرایی کنم.

حضور در کمپ های اعتیاد برای رسیدن به نقش علی گرگی «یاغی»

برای رسیدن به شخصیت علی گرگی به چند کمپ ترک اعتیاد رفتم و آنجا را دیدم، حرف‌ها را شنیدم و با آنها گفت‌ وگو کردم تا به نتیجه برسم. هدایت درست کارگردان هم تاثیر زیادی در بهتر شدن کار داشت.

واکنش مردم به این سریال «یاغی»

«خوشبختانه مردم این سریال را دوست داشته‌اند و این نشان می‌دهد که تلاش‌های شبانه‌روزی نتیجه می‌دهد و می‌شود با کار خوب با مردم ارتباط برقرار کرد.»

حضور در نقش‌های جدی و طنز

هر بازیگری دوست دارد، نقش‌هایی بازی کند که او را به چالش می‌کشد. من در تئاتر تجربه کار جدی و طنز را داشته‌ام اما در قاب تصویر، مردم من را بیشتر با کارهای طنز می‌شناختند.

در این میان، سریال «زخم کاری» و اعتماد محمدحسین مهدویان به من باعث شد تا در نقش‌های جدی هم دیده شوم، چون دغدغه آن را داشتم.

من هر دو ژانر را دوست دارم اما با توجه به سنگین بودن وزنه کارهای طنزم، بیشتر می‌خواهم کارهای جدی را تجربه کنم.

این را هم بگویم که من عاشق کار کمدی هستم به ویژه اینکه در این روزها کارهای طنز تبدیل به یک نیاز جدی جامعه شده است.

تفاوت نمایش خانگی و تلویزیون

نگاه نمایش خانگی به سریال‌سازی کیفی است و نگاه مدیران شبکه نمایش خانگی به مخاطب بر اساس احترام است.»

دوست ندارم بحث را رقابتی کنم اما صدا و سیما با توجه به وجود تنوع سلایق مخاطبانش، نمی‌تواند رضایت کامل همه را برآورده کند اما پلتفرم‌های شبکه نمایش خانگی توانسته‌اند آثاری بسازند که به دل مخاطب بنشیند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!