برخی بازیگران فالوور می‌خرند که برای نقش‌ها انتخاب شوند!

صفا آقاجانی: این روز‌ها فعالیت در فضای مجازی و داشتن فالوور زیاد به یکی از ملاک‌های اصلی انتخاب بازیگر مبدل شده است. بسیاری از بازیگران فالوور غیرواقعی می‌خرند تا بتوانند نقشی در سینما داشته باشند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ صفا آقاجانی پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

در حال حاضر سریال تلویزیونی «مستوران» به کارگردانی سید جمال سید حاتمی را آماده پخش دارم که به امید خدا از نیمه دوم خرداد ماه از شبکه اول سیما روی آنتن خواهد رفت.

کم کاری در عرصه سینما

بعد از آبنبات چوبی متاسفانه هیچ کاری را در سینما نداشتم. فکر می‌کنم سینمای ایران تبدیل به خاله بازی شده و من طبیعتاً در این بازی نیستم و اگر نه چندین کار را روی پرده داشتم.

در انتظار اتفاقی عجیب در آینده سینمایی خودم نیستم

در سینمای امروز اگر نقشی نوشته می‌شود حاضرند بازیگران خارجی و بازیگرانی که خارج از ایران زندگی می‌کند را برای ایفای نقش می‌آورند، اما آن را به بازیگران ایرانی نمی‌دهند. نمیدانم، اما آیا واقعاً بازیگران توانمندی در کشور نداریم که کارگردانان به دنبال بازیگران غیر ایرانی می‌روند.

تاثیر فضای مجازی در انتخاب بازیگر

این روز‌ها فعالیت در فضای مجازی و داشتن فالوور زیاد در فضای مجازی به یکی از ملاک‌های اصلی انتخاب بازیگر مبدل شده است. این وضعیت در حدی پیش رفته که بسیاری از بازیگران فالوور غیر واقعی می‌خرند تا بتوانند نقشی در سینما داشته باشند.

سرمایه‌های مشکوک در سینما همچنان در جریان است

فکر نمی‌کنم نه تنها برای من بلکه برای سینمای ما اتفاق متفاوتی در آینده بیفتد، زیرا سرمایه‌های مشکوک در سینما همچنان در جریان است و بازیگران از طریق روابط مشکوک انتخاب می‌شوند.

متاسفانه این مشکلات به شدت در حال افزایش است و هیچکس هم برای حل آن فکری نکرده است. به همین دلیل امیدی به سینما نیست.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!