پگاه آهنگرانی در کنار فیلم‌سازان خارجی داور یک رویداد سینمایی

هیات داوران سومین دوره جشنواره بین‌المللی نوستالژیا در سه بخش فیلم‌های داستانی، مستند و فیلم کوتاه معرفی شدند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ در این دوره از جشنواره فیلم نوستالژیا، در بخش فیلم‌های بلند داستانی، داویده ویتزینی تدوینگر سینمای ایتالیا در کنار پاتریزیا راپتزی، فارغ التحصیل فلسفه ، منتقد و روزنامه نگار و دبیر هنری جشنواره فیلم اسگوآردی آلتروه و علیرضا کاظمی پور، فیلمنامه نویس و فیلمساز داوری خواهند کرد.

در بخش فیلم‌های کوتاه جشنواره، آرماندو لوستالیو، منتقد و مدرس سینما،آندره آ والنیتنو فیلمساز و مدرس سینما و دبیر جشنواره فیلم پمپئی و آنیتا سارنو پروگرامر جشنواره فیلم ازمیت ترکیه، به عنوان داور حضور دارند.

در بخش فیلم مستند پگاه آهنگرانی بازیگر و مستندساز ایرانی که اخیرا جایزه ویژه هیئت داوران سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه بوسان را برای فیلم «من سعی می‌کنم به یاد بیاورم» محصول مشترک ایران و جمهوری چک، از آن خود کرد، لیا بلترامی مستندساز، برنده جایزه صلح جشنواره ونیز و موسس جشنواره مذهب امروز ایتالیا و محمود بهرازنیا مستندساز و بازیگر مقیم آلمان که ساخت مستندهایی همچون” درباره سهراب شهید ثالث”  و ” در نزدیکی کیارستمی” را در پرونده خود دارد، به داوری خواهند نشست.

سومین دوره جشنواره بین‌المللی نوستالژیا در میلان و رم به دبیری امیرحسین کاوه روز 15 سپتامبر آغاز می‌شود و تا هفدهم سپتامبر (شهریور ماه) ادامه می‌یابد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!