اینستاگرام با فونت و لوگوی جدید آپدیت

اینستاگرام شب گذشته اعلام کرد که لوگوی این شبکه اجتماعی با تغییر نسبی روبرو شده و همچنین حالا شاهد تایپ‌فیس یا خانواده فونت جدیدی به نام Instagram Sans در این پلتفرم خواهیم بود.

به گزارش ستاره ها؛ اینستاگرام شب گذشته اعلام کرد که لوگوی این شبکه اجتماعی با تغییر نسبی روبرو شده و همچنین حالا شاهد تایپ‌فیس یا خانواده فونت جدیدی به نام Instagram Sans در این پلتفرم خواهیم بود.

این فونت جدید به غیر از خود این شبکه اجتماعی (بخش‌های استوری و ریلز) در سایر تبلیغات مربوط به آن هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. مرسوم است که شرکت‌های بزرگ سراسر جهان برای ایجاد یک هویت برند منحصر‌به‌فرد، فونت‌های اختصاصی طراحی می‌کنند و اینستاگرام هم از این قاعده مستثنا نبوده است.

اینستاگرام می‌گوید که برای طراحی این فونت با متخصصان برجسته‌ی سرتاسر جهان همکاری شده تا برای زبان‌هایی مانند عربی، ژاپنی و تایلندی هم قابل استفاده باشد.

از سوی دیگر باید به تغییر نسبی لوگوی اینستاگرام هم اشاره کنیم که کمی براق‌تر شده ولی بدون شک بسیاری از کاربران متوجه تغییر طراحی این لوگو نخواهند شد. ظاهرا برای این لوگو از یک فرایند مدل‌سازی سه‌بعدی نوآورانه استفاده شده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!