پایان کار برای «مرد بازنده» مهدویان با ۶ میلیارد فروش

«مرد بازنده» از جمله آثار اکران نوروزی بود که از هفته آخر اسفند ماه در چرخه اکران قرار گرفت، بعد از دو ماه اکران با فروش ۶ میلیارد تومان به کار خود در سینما پایان داد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ فیلم سینمایی «مرد بازنده» به کارگردانی محمدحسین مهدویان از جمله آثار اکران نوروزی بود که از هفته آخر اسفند ماه در چرخه اکران قرار گرفت.

این فیلم بعد از دو ماه اکران کمی بیش از ۶ میلیارد تومان بفروشد، فیلمی که به تازگی راهی اکران آنلاین شده و علنا کار خود در چرخه اکران را به پایان رسانده است.

حضور ستارگان سینما هم به داد مرد بازنده نرسید

جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، بابک کریمی، آناهیتا درگاهی، مهدی زمین‌ پرداز، مجید نوروزی، امیرحسین هاشمی، امیر دژاکام، سجاد بابایی، منوچهر علی‌پور، شبنم قربانی، ونوس کانلی، ملیکا پازوکی بازیگرانی هستند که در مرد بازنده به ایفای نقش پرداخته اند.

شاید بتوان فروش کم این فیلم را گردن گرانی بلیت سینما و یا ادامه کرونا انداخت، اما در همین زمان فیلم‌های دیگر چرخه اکران فروشی بسیار بیشتر داشته اند.

مرد بازنده موضوعی حساس که مخاطب را درگیر نمی‌کند

مهدویان در مرد بازنده به سراغ موضوعی حساس و جالب رفته است، اثری که با داستانی ملتهب مخاطب را با خود همراه می‌کند و سعی دارد تا با ایجاد تعلیق‌های مختلف روایت را با گره‌های متفاوتی روبرو کند.

بعد از ترکیب موفق جواد عزتی و رعنا آزادی ور در سریال «زخم کاری» دلیلی بود تا بار دیگر مهدویان این زوج را کنار یکدیگر بگذارد، اما از نگاه اکثریت منتقدین حضور جواد عزتی نتوانست آنطور که باید در فیلم جا بیفتد.

عزتی تمام تلاش خود برای ایفای نقشی بسیار پیرتر از خود را کرده، اما با توجه با پرکار بودن و سرشناس بودن این بازیگر سینما، چنین نقشی برای مخاطب همذات پنداری و سمپاتی ایجاد نمی‌کند.

در بخش‌هایی هم عزتی راکورد و میزان بازی را فراموش کرده و ببینده را یاد شخصیت کمدی کهنسالی می‌کند که پیشتر در سریال قهوه تلخ بازی کرده بود.

اما در این میان فیلم سینمایی «مرد بازنده» بهشت بازیگران مکمل است، بازیگرانی که اکثرا در قد و قامت فیلمنامه ظاهر شده و توانسته اند تا بهترین‌های خود در سال‌های گذشته را ارائه کنند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!