اکران فیلم‌های «علفزار» و «چند می‌گیری گریه کنی ۲» از چهارشنبه

فیلم‌های سینمایی «علفزار» به کارگردانی کاظم دانشی و «چند می‌گیری گریه کنی ۲» به کارگردانی علی توکل‌نیا از چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت به نمایش در می‌آیند.

به گزارش ستاره ها؛ فیلم‌های سینمایی «علفزار» به کارگردانی کاظم دانشی و «چند می‌گیری گریه کنی ۲» به کارگردانی علی توکل‌نیا از چهارشنبه (۲۸ اردیبهشت ماه) به نمایش در می‌آیند.

روح‌الله سهرابی مدیرکل عرضه و نمایش فیلم با اعلام این خبر افزود:

با توجه به عدم معرفی نمایندگان صنوف که لازمه تشکیل شورای صنفی نمایش است و نظر به پایین آمدن کف فروش فیلم‌های سینمایی «شادروان» در گروه ماندانا و «مرد بازنده» در گروه ملت، از روز چهارشنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت فیلم‌های سینمایی «علفزار» در گروه سینمایی ملت و «چند می‌گیری گریه کنی ۲» در گروه سینمایی ماندانا به نمایش در می‌آیند.

بر اساس نظام‌نامه اکران بعد از تشکیل شورای صنفی نمایش متشکل از نمایندگان صنوف کارگردانان، تهیه‌کنندگان، پخش‌کنندگان و سینماداران برنامه‌های جاری اکران توسط این شورا برنامه‌ریزی و اعلام خواهد شد.

تا زمان تشکیل شورای صنفی نمایش، شورای راهبردی اکران نسبت به رصد وضعیت فروش، بررسی درخواست‌های فیلم‌های دارای پروانه نمایش داوطلب اکران در کنار سایر امور کلان محوله از سوی ریاست سازمان سینمایی اقدام خواهد کرد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!