حذف عجیب ناجیان تلویزیون!

شکست سریال‌های رمضان تلنگری جدی برای صدا و سیما است؛ خاصه وقتی بدانیم قرار بود چهره های آزمون پس داده برای این مناسبت سریال بسازند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایرنا؛ شکست سریال‌های رمضان تلنگری جدی برای صدا و سیما است؛ خاصه وقتی بدانیم قرار بود چهره های آزمون پس داده برای این مناسبت سریال بسازند.

سیروس مقدم

یکی از آن ها سیروس مقدم است که تصمیم داشت سریالی به تهیه کنندگی حامد عنقا کارگردانی کند. او آثار موفق «اغما»، «روز حسرت»، «مدینه» و «پایتخت4» را برای رمضان کارگردانی کرده. «پایتخت4» 62 درصد بیننده داشته.

حامد عنقا

«پدر» به تهیه کنندگی و نویسندگی عنقا با 55 درصد مخاطب پربیننده‌ترین سریال تابستان 97 شد.«انقلاب زیبا»ی او رتبه اول سال 93 را بدست آورد و رئیس وقت صدا و سیما آن را تراز سریال های انقلابی دانست. «تنهایی لیلا» 88 درصد رضایت مخاطبان را داشت و به خاطر نگاه متفاوت به مقوله حجاب ستایش شد.

محمد مهدی عسگرپور

عسگرپور قرار بود حضرت اجل را به نویسندگی سعید مطلبی بسازد. سال 98 «ستایش3» به قلم مطلبی با 85.4 درصد یکه تازی کرد. «جراحت» عسگرپور هم با 74 درصد، پربیننده ترین سریال رمضان 89 شد.

بهرنگ توفیقی

بهرنگ توفیقی بنا بود سوده خانم را با فیلمنامه سعید نعمت‌الله بسازد. نعمت الله نویسنده موفقی است و «برادرجان» او با ۵۱.۴ درصد پرمخاطب ترین سریال رمضان 98 شد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!