مرتضی ضرابی: همه نقش‌های منفی را رد می‌کنم

مرتضی ضرابی می‌گوید بعد از بازی در سریال «او یک فرشته بود» بازی در همه نقش‌های منفی را رد کرده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ مرتضی ضرابی بازیگر و چهره‌پرداز سینمای ایران گفت:

بعد از گذشت مدت‌ها، سال گذشته یک فیلم سینمایی با نام «شهرک» به کارگردانی علی حضرتی کار کردم، همچنین در یک سریال با نام «آتش سرد» به کارگردانی رضا ابوفاضلی حضور داشتم.

برای سال جاری نیز پیشنهادهایی داشته‌ام که هنوز خبر قطعی درباره این پیشنهادها وجود ندارد.

چند سالی است که فضایی در سینما و تلویزیون حاکم شده که حتی بسیاری از بازیگران درجه یک امکان حضور در پروژه‌ها را ندارند.

نزدیک به ۶ سال به دلیل آنکه نقش‌های منفی ناجور به من پیشنهاد می‌شود، حضور در پروژه‌های مختلف را رد می‌کردم چرا که از این نوع کاراکترها خسته شده و با توجه به اینکه این نقش‌ها دیگر برای من جذابیتی نداشت آنها را رد می‌کردم.

در واقع پیشنهاد برای بازی در چنین نقش‌هایی بیشتر بعد از بازی در سریال «او یک فرشته بود» افزایش پیدا کرد، در حالی که من برای نقشم در این سریال همه آنچه را که باید انجام دادم.

رد کردن این نقش‌ها طی این سال‌ها باعث شده بود که همه در سینما و تلویزیون بدانند که دیگر من چنین پیشنهادهایی را قبول نمی‌کنم.

تنها من نیستم که کم کار هستم بلکه هنرمندان بسیاری بی کار هستند چرا که در تیم یک فرد خاص نیستند.

از طرف دیگر چند سالی است که فضایی در سینما و تلویزیون حاکم شده که حتی بسیاری از بازیگران درجه یک امکان حضور در پروژه‌ها را ندارند.

معمولاً هرکسی برای خود یک تیم دارد، به‌عنوان مثال اگر یک بازیگر حضور در یک پروژه را می‌پذیرد همراه خود بازیگر و یا عوامل دیگر را بیاورند.

البته چنین رفتارهایی تنها مختص به بازیگران نیست و همچنان ادامه دارد، به همین دلیل می‌توان گفت که تنها من نیستم که کم کار هستم بلکه هنرمندان بسیاری بی کار هستند چرا که در تیم یک فرد خاص نیستند.

هر دو نقشی که سال گذشته پذیرفتم کاملاً متفاوت از نقش‌هایی است که طی سال‌های گذشته به من پیشنهاد می‌شد.

در حال حاضر واقعاً ترجیح می‌دهم تا در این حوزه فعالیت نکنم چرا که هم هزینه خیلی بالایی دارد و هم دستمزدهای کمی را پرداخت می‌کنند، آن هم با همین دستمزدهای اندک قسط آخر را پرداخت نمی‌کنند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!