قابلیت جدید واتس‌اپ؛ ویژگی واکنش‌های پیام

ویژگی واکنش‌های پیام که ماه گذشته توسط واتس‌اپ اعلام شد، اکنون برای کاربرانش در دسترس است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از همشهری آنلاین؛ ویژگی واکنش‌های پیام که ماه گذشته توسط واتس‌اپ اعلام شد، اکنون برای کاربرانش در دسترس است.

این عملکرد مشابه نحوه عملکرد واکنش‌های فیسبوک است؛ یک پیام واتس‌اپ را به مدت طولانی فشار می‌دهید و شکلک مورد نظر خود را برای واکنش انتخاب می‌کنید.

در حال حاضر، شما می‌توانید از بین ۶ ایموجی انتخاب کنید که توسط مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا در پست فیسبوک خود در زیر نشان داده شده، اما واتس‌اپ قول داده است که در آینده از شکلک‌ها و رنگ پوست بیشتری پشتیبانی کند.

ویژگی واکنش‌های پیام در حال حاضر برای برخی از کاربران در آخرین نسخه واتس‌اپ در دسترس است، اما حدود یک یا دو هفته طول می‌کشد تا به همه کاربران در سراسر جهان برسد.

علاوه بر واکنش به پیام‌ها با ایموجی‌ها، کاربران واتس‌اپ می‌توانند فایل‌های بزرگ‌تری را نیز به اشتراک بگذارند، زیرا واتس‌اپ حجم انتقال فایل را از ۱۰۰ مگابایت به ۲ گیگابایت افزایش داده است.

علاوه بر این، واتس‌اپ حداکثر تعداد شرکت‌کنندگان مجاز در یک چت گروهی را دو برابر کرده است؛ از ۲۵۶ نفر به ۵۱۲ نفر.

با این حال، واتس‌اپ می‌گوید که به آرامی توانایی اضافه کردن ۵۱۲ نفر به یک گروه را ارائه می‌کند؛ بنابراین باید منتظر بمانید تا بتوانید بیش از ۲۵۶ عضو را به یک گروه اضافه کنید.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!