زند: لابی‌بازی در سینما بسیاری را خانه نشین کرده است

امیر محمد زند: کم کاری برای من به کرونا مربوط نیست و کلا سه سالی است که کمتر از گذشته کار می‌کنم، دلیل اصلی این کم کاری بدون شک نبود پیشنهادات خوب است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ امیرمحمد زند پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

در حال حاضر گفت‌وگوهای اولیه برای حضور در چندین سریال را انجام داده‌ام اما هنوز هیچکدام قطعی نشده است،

کم کار شدن محمد زند در عرصه بازیگری

طی دو سال گذشته تنها در سریال روزهای ابدی حضور داشتم، البته کرونا در کاهش پیشنهادات و تولیدات بی تاثیر نبود اما کم کاری برای من به کرونا مربوط نیست و کلا سه سالی است که کمتر از گذشته کار می‌کنم، دلیل اصلی این کم کاری بدون شک نبود پیشنهادات خوب است.

انگار که ما اهل سینما نیستیم

سینما دیگر برای من است، انگار که ما اهل سینما نیستیم و سینما به دست اهل خودش افتاده است که کسی را هم به داخل خود راه نمی دهند، در کل به نوعی باید در شرایط فعلی لابی بازی سینما قید حضور در این عرصه را زد.

طبیعتا مشکلات فراوانی برای حضور بازیگران در سینما وجود دارد، ما صرفا عده خاص و محدودی از بازیگران را می بینیم، همه هم از این لابی مطلع هستند اما انگار هیچ راه چاره ای برای روبرو شدن با آن پیدا نمی شود.

آنچه مسلم است اینکه خیل بزرگی از بازیگران خوب و البته پیشکسوتان این روزها به دلیل همین لابی بیکار و کم کار هستند.

وضعیت کنونی سینما

کرونا برای اهالی سینما و بازیگران تبدیل به یک کابوس بزرگ شده بود، هرچند نسبت به سال گذشته وضعیت بسیار بهتری را پشت سر می گذاریم اما واقعیت این است که هنوز تا بازگشت کامل مخاطبان به سالنهای سینما راه درازی در پیش داریم و حداقل باید تا اواسط سال صبر کنیم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!