تصویربرداری «داستان یک شهر» از ۹۰ درصد گذشت+ عکس

سری جدید مجموعه “داستان یک شهر” به کارگردانی محمدرضا آهنج برای پخش از شبکه پنج ساخته می‌شود.
 

به گزارش ستاره ها و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ داستان یک شهر که از سریال‌های تلویزیون در سال ۱۳۸۰ بود و مخاطبان زیادی داشت، بعد از ۲۰ سال به قلم پیمان عباسی، کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه‌کنندگی فرشید محمودی روایت تازه‌ای را از تلاش ۲۶ ساله تیم برنامه‌سازی در شهر شبکه ۵ سیما به تصویر می‌کشد.

ماجرای «داستان یک شهر»

قصه از اینجا شروع می‌شود که تیم جوان و جسور برنامه درشهر برای خود اسم و رسمی دارد و باتماس مردمی برای تهیه گزارشی از تخریب یک ساختمان بر اثر گودبرداری غیراصولی راهی می‌شود و این شروع قصه‌ای ۲۶ قسمتی از تلاش بخش کوچکی از رسانه ملی در رساندن مسائل و مشکلات مردم به گوش مسئولان است.

ادامه تصویربرداری سریال

تاکنون ۹۰ درصد از سریال در لوکیشن‌های مختلف استان تهران تصویربرداری شده و این روز‌ها در مترو تهران مشغول ضبط هستند.

همزمان تدوین، صداگذاری و ساخت موسیقی در حال انجام است و به تازگی دکتر محمدرضا چراغعلی آهنگسازی این سریال را به عهده گرفته است.

بازیگران «داستان یک شهر»

دانیال عبادی، علی دهکردی، هلیا امامی، یوسف مرادیان، امین ایمانی، ایرج نوذری، عزت الله رمضانی فر، بهزاد خداویسی، سروش جمشیدی، امیر دژاکام، نسرین بابایی، مریم کاظمی، ریحانه رضی، ایوب آقاخانی، فرزام ناظری، شقایق زمانی، علی آهنج، علیرضا مهران، رضا توکلی، پوراندخت مهیمن، فرشید زارعی فر، صحرا اسدالهی، دانیال ابراهیمی، رضا دودانگه، حسین عباسی، نیوشا مدبر، بهادر ابراهیمی، عاطفه جلالی، تاکنون در این سریال ایفای نقش داشتند.

سریال داستان یک شهر به سفارش گروه فیلم وسریال شبکه پنج سیما از تولیدات سیما فیلم است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!