امیدهای «مغز استخوان» برای فروش/ مشکل‌ «چپ راست» حل می‌شود؟

امیرحسین حیدری پخش‌کننده فیلم سینمایی «مغز استخوان» به کارگردانی حمیدرضا قربانی عنوان کرد که فروش هر فیلمی به نفع همه سینماست.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ امیرحسین حیدری پخش‌کننده فیلم سینمایی «مغز استخوان» به کارگردانی حمیدرضا قربانی درباره آغاز اکران عمومی این فیلم گفت:

این اتفاق خوبی است که باید زودتر از این‌ها در سینمای ایران رخ می‌داد تا ترکیب سرگروه‌های سینمایی دچار تغییراتی شود. این اتفاق را در حال حاضر به فال نیک می‌گیریم.

فروش پردیس‌های سینمایی در شهرستان‌ها در حال حاضر دست کمی از فروش پردیس‌های مطرح تهران ندارد و استقبال از فیلم‌ها به‌گونه‌ای است که می‌توان به آمار این پردیس‌ها استناد کرد.

قبل از کرونا تصمیم به اکران این فیلم داشتیم. در مقطعی حتی برنامه‌ریزی‌هایی هم برای پخش آن کرده بودیم اما متأسفانه در مواجهه با ماجرای کرونا، اکران آن را از اولویت خود خارج کردیم و برنامه دیگری برای آن ریختیم که به اکران عید فطر امسال موکول شد.

واقعیت این است که ما در مقطعی هستیم که رفتارشناسی مخاطبان سینما کمی سخت شده است و ما خودمان هم مشغول آزمون و خطا هستیم.

اکران نوروزی نشان داد که مخاطب سینما مخاطب باهوشی شده است که باید به سلیقه‌اش احترام بگذاریم.

در این شرایط پیش‌بینی کردن درباره پرفروش شدن و یا کم‌فروش شدن فیلم‌ها سخت شده است.

«مغز استخوان» روی کاغذ فیلم خوبی است و همه مولفه‌هایی که یک فیلم برای فروش لازم دارد را داراست. فیلم هم بازیگران خوبی دارد.

امید داریم که مشکل اکران فیلم «چپ، راست» هم برطرف شود

ما در حال حاضر سه فیلم «روشن»، «چپ، راست» و «نیلگون» را آماده پخش داریم که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، اکران آن‌ها را در دستور کار داریم.

امید داریم که مشکل اکران فیلم «چپ، راست» هم برطرف شود و منوچهر محمدی به‌عنوان تهیه‌کننده این فیلم در تلاش است تا پروانه نمایش آن مجدد صادر شود.

«چپ، راست» می‌تواند بعد از «انفرادی» روانه پرده سینماها شود.

شرایط اکران فیلم «روشن»

هترین زمان اکران این فیلم فصل تابستان است و در تلاش هستیم تا برای تابستان امسال برنامه‌ریزی لازم برای اکران این فیلم را داشته باشیم. امیدواریم بتوانیم تا قبل از جام‌جهانی این فیلم را اکران کنیم.

«نیلگون» گزینه مناسب برای اکران تابستان

فیلم «نیلگون» هم یک ملودرام خیلی خوب از حسین سهیلی‌زاده است که می‌تواند گزینه مناسبی برای اکران در اواخر تابستان و اوایل فصل پاییز باشد.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!