آسرایی: مجبور شدم زمینم را بفروشم تا زندگی‌ام بگذرد

فریدون آسرایی، خواننده موسیقی پاپ می‌گوید طی دو سال کرونایی، از راه موسیقی امرار معاش نکرده و مجبور شده است قطعه زمینی را که داشته بفروشد تا زندگی‌اش بگذرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از برنا؛ فریدون آسرایی، خواننده موسیقی پاپ در خصوص فعالیت‌های اخیرش گفت:

سال گذشته مشغول آماده‌سازی تک‌آهنگ یا همان تک‌ضرب بودم که آن را به پخش هم رساندم علاوه بر آن درگیر اتمام آلبومم هستم که قرار است روز عید فطر شنیدنی شود.

یک سری از افراد در صداوسیما هر کاری دلشان بخواهد انجام می‌دهند

یک برنامه موسیقایی برای انتخاب و دیده شدن ما روی کار آمد اما متاسفانه با پخش آن برنامه موافقت نشد و جلوی ادامه آن را گرفتند.

درحال حاضر همان برنامه در کانال‌های دیگر در حال اجرا است و واقعا چنین موضوعی باعث ناراحتی می‌شود چرا که یک سری از افراد در صداوسیما هر کاری دلشان بخواهد انجام می‌دهند اما به ما که می‌رسد حق انجام هیچ کاری را نداریم.

متاسفانه بعضی از تهیه‌کنندگان زورشان در مقابل حرف‌ها و تصمیمات افراد بالادستی کمتر است و تهیه‌کننده برنامه ما نیز حرفش در مقابل بالادستی‌ها برو نداشت که بتواند در آن زمان این برنامه خوب و مفید را به مردم معرفی کند.

در این دو سال از راه موسیقی امرار معاش نکردم

در طی این دو سال کرونایی از راه موسیقی امرار معاش نکردم و حقیقتا مجبور شدم یک قطعه زمین خود را بفروشم در واقع باید این‌طور می‌شد چرا که برنامه‌ها بیشتر در حد تلویزیون بود و کنسرت‌ها همگی به صورت آنلاین برگزار می‌شد که من به هیچ عنوان از برگزاری کنسرت به صورت آنلاین خوشم نمی‌آید.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!