فقیهه سلطانی: کیفیت شبکه خانگی به نسبت تلویزیون بسیار بالاتر است

سلطانی: من فکر می کنم که شبکه نمایش خانگی در حال پیشرفت است و اگر دچار یک سری اتفاقات پشت پرده نشود بهتر هم خواهد شد اما از نظر من کیفیت شبکه خانگی به نسبت تلویزیون بسیار بالاتر است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از برنا؛ فقیهه سلطانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در کارنامه هنری اش آثار ارزشمندی چون «فرشتگان بی بال»، «یاور»، «تبریز در مه»، «امام علی» و…. دیده می شود.

بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص فعالیت های اخیرش گفت:

سال گذشته در سه سریال به ایفای نقش پرداختم که یکی از آن ها مختص رسانه ملی بود اما به خاطر اینکه قرارداد عقب افتاد مجبور شدم آن را نیمه های راه رها کنم و علاوه بر آن نیز یک اثر دیگر که مختص به شبکه نمایش خانگی بود در اواسط کار بی دلیل کنسل شد.

درواقع من به طور کامل توانستم فقط در یک سریال بازی کنم به این خاطر که مشکلات این دو سریال، وقت و زمان من را هدر داد و به همین دلیل نتوانستم در پروژه های دیگری کار کنم.

فقیهه سلطانی در نمایش «یه گاز کوچولو»

قرار است نمایش «یه گاز کوچولو» را که در زمان کرونا اجرا کردیم اما آنطور که باید نتوانستیم آن را روی صحنه نگه داریم و روی آن مانور دهیم را دوباره با یک گروه متفاوت روی صحنه اجرا کنیم که کارگردانی آن نیز بر عهده خودم می باشد.

وضعیت تولیدات در شبکه نمایش خانگی

من فکر می کنم که شبکه نمایش خانگی در حال پیشرفت است و اگر دچار یک سری اتفاقات پشت پرده نشود بهتر هم خواهد شد اما از نظر من کیفیت شبکه خانگی به نسبت تلویزیون بسیار بالاتر است.

فاصله گیری مخاطب از تلویزیون و چرخش به سمت نمایش خانگی

طبیعتا شبکه نمایش خانگی به دلیل کیفیت بالایی که دارد باعث می شود تا تماشاگر کم کم از تلویزیون فاصله بگیرد ولی تلویزیون برای جذب مخاطب باید تلاش بیشتری کند چراکه با وجود سخت گیری های جدیدی که اخیرا در تلویزیون به کار گرفته شده بازیگران را تا حدی از رسانه ملی دور کرده است و همین مسئله کیفیت آثار را به مراتب پایین می آورد.

البته مطمئن نیستم ولی فکر می کنم که اکثر بازیگران در تلویزیون دچار ماجرا هستند و اکثر آن ها آزادی حضور در این رسانه را ندارند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!