نصیریان: حضور در «لامینور» اتفاقی جذاب برایم بود

بازیگر فیلم «لامینور» گفت: کار با داریوش مهرجویی همواره برایم لذتبخش بوده است، فیلمنامه لامینور هم اتفاقی جذاب برای من بود زیرا حرف تازه ای برای گفتن داشت و من بعد از خواندن آن تصمیم گرفتم که در کنار مهرجویی بوده و در این فیلم سینمایی به ایفای نقش بپردازم. 

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ علی نصیریان پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «لامینور» گفت:

کار با داریوش مهرجویی همواره برایم لذت بخش بوده است، فیلمنامه «لامینور» هم اتفاقی جذاب برای من بود زیرا حرف تازه ای برای گفتن داشت و من بعد از خواندن آن تصمیم گرفتم که در کنار مهرجویی بوده و در این فیلم سینمایی به ایفای نقش بپردازم.

احتمال موفقیت «لامینور» در گیشه سینما

واقعیت امر در این سن گیشه و میزان فروش فیلم درجه اولویت من نیست، باید در اثری بازی کنم که مرا به چالش بیندازد، البته با وجود سالها کار این اتفاق خیلی سخت رخ می دهد به همین دلیل بود که لامینور را پذیرفتم زیرا برای من هم تازگی داشت.

لامینور هم مخاطب خاص خود را می طلبد، مهم کیفیت است

به هر نحو فیلم لامینور ساخته داریوش مهرجویی است و او کارگردانی است که مخاطب خودش را دارد، فیلم لامینور هم مخاطب خاص خود را می طلبد، مهم کیفیت است، من اعتقاد دارم که هر تعداد  مخاطبی که وارد سینما شود از تماشای لامینور لذت خواهد برد.

وضعیت فعلی سینما

واقعیت امر وضعیت خوبی نیست، این را همه می دانیم، کرونا هم مزید بر علت شد و باعث ورشکستگی بسیاری از افراد در جلو و پشت صحنه شد، اما به هر جهت ناامیدی ممکن نیست و من هم امیدوارم با پایان بیماری کرونا و ادامه سالی که آغاز شده شاهد رونق دوباره سینماهای سراسر کشور باشیم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!