رضا عطاران تنور گیشه سینما را گرم می کند؟

سه فیلم جدید به زودی در سینماها اکران می‌شوند و در شرایطی که چند بازیگر پس از مدت‌ها دوباره روی پرده دیده خواهند شد، سینمادارها امیدوارند که چهره‌هایی مثل رضا عطاران گیشه سال ۱۴۰۱ را جانی تازه بدهند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ با نزدیک شدن به عید فطر شورای راهبردی اکران با حذف فیلم‌هایی که به کف فروش رسید بودند، فیلم‌های جدیدی را برای نمایش در سینماها معرفی کرد و به این ترتیب دو فیلم «انفرادی» ساخته مسعود اطیابی و «لامینور» داریوش مهرجویی از چهارشنبه این هفته روانه اکران می‌شوند.

همچنین با اضافه شدن یک سرگروه در شهر شیراز به جمع سرگروه‌های هفت گانه، فیلم «مغز استخوان» حمیدرضا قربانی هم از هفتم اردیبهشت اکران می‌شود.

با نمایش این سه فیلم بازیگرانی که مدتی بود فیلمی روی پرده نداشتند از جمله رضا عطاران، پریناز ایزدیار، مهدی هاشمی، علی نصیریان و فریماه فرجامی ، بیتا فرهی به سینماها برمی‌گردند.

«انفرادی» امید گیشه ها برای رونق سینما

یکی از فیلم‌هایی که احتمالا با استقبال خوبی در این نوبت از اکران روبرو خواهد شد، کمدی «انفرادی» است که دو سال قبل ساخته شده و مهدی هاشمی، رضا عطاران، احمد مهرانفر، برزو ارجمند، شقایق دهقان، سیروس همتی، شکیب شجره، امید روحانی، مهسا طهماسبی و مهدی فقیه بازیگران آن هستند.

فیلم سینمایی «لامینور»

دیگر فیلم تازه سینماها «لامینور» پرحاشیه داریوش مهرجویی است که اتفاقا فیلمی پربازیگر نیز است.

در این فیلم علی نصیریان، پردیس احمدیه، سیامک انصاری، بیتا فرهی، علی مصفا، مهرداد صدیقیان، بهناز جعفری، کاوه آفاق، رضا داودنژاد، دیبا زاهدی و فریماه فرجامی بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «مغز استخوان»

سومین فیلمی که از هفتم اردیبهشت روی پرده می‌آید یک فیلم اجتماعی از حمیدرضا قربانی با نام «مغز استخوان» است که پریناز ایزدیار، بابک حمیدیان، جواد عزتی و بهروز شعیبی از جمله بازیگران آن هستند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!